;

Адаптери до модема

Адаптер (adapter або adaptor), в перекладі з англійської мови означає перехідник. Це пристосування, яке необхідно для того, щоб полегшити перехід одного виду роз'єму в інший вид. Іноді недосвідчені користувачі плутають види роз'ємів і адаптерів між собою. Але між цими елементами суттєва різниця. Роз'єм цей отвір певної форми яке використовується для з'єднання пристроїв між собою. 

Проте, адаптери необхідні для роботи зовнішньої антени модему. І наша компанія пропонує найширший вибір таких аксесуарів, на найвигідніших умовах. Якщо вам необхідний якісний адаптер для модема, звертайтеся в наш інтернет-магазин. Ми підберемо саме той пристрій, що вам потрібно. 

Адаптери до модемів 

Адаптер до модемів необхідний для того, щоб полегшити і спростити підключення модему до зовнішньої антени. Це пристрій допомагає в роботі модему і дозволяє прискорити його функціональні дії. Антенний адаптер до 3g модему досить широко відомий і поширений. Цей адаптер дозволяє підключити зовнішню антену до модему. Просте пристосування, яке можна привести до дії практично інтуїтивно, заслужило популярність в середовищі користувачів завдяки мобільності і ефективності. 

Адаптер антени до 3g модему ви можете придбати в нашому інтернет-магазині за найнижчою ціною. При цьому якість будь-якого елементу буде високим, а термін використання тривалим. 

Антени до модему необхідні для того, щоб посилити отримання бездротового сигналу. У сучасних умовах така функція стає все більш необхідною і поширеною. Використання бездротового сигналу або вай-фаю стало звичайним і звичним як в роботі, так і в побуті. В квартирі або на дому, де незручно проводити кабелю використовують бездротовий мобільний інтернет. Wi-Fi адаптера знаходить собі застосування в офісах і на підприємствах при підключеннях Wi-Fi антен до роутера. Перехідники для модему стали атрибутом практично кожного айтішника, який на своєму робочому місці виконує роботи, пов'язані з установкою і забезпеченням бездротового обладнання. 

Тому ціна на коректора до gsm модему стає важливим фактором. При цьому на сучасному ринку не завжди доступна ціна означає втрату як. І тому доказом служить робота нашої компанії, де пропонують товари відмінної якості за недорогою вартістю. 

Так само широким поширенням користуються внутрішні адаптери. Але за твердженнями фахівців між зовнішніми і внутрішніми адаптерами немає суттєвої різниці. Швидкість передачі сигналу практично не відрізняється, а функціонал зберігається на однаковому рівні. Але установка і використання таких типів перехідників не зарекомендував себе в зв'язку з їх складністю у використанні.

Перехідники для модему допомагають антен якісно приймати і передавати сигнал з кабелю в сам пристрій. Саме для цього набуваючи модем подбайте про те, щоб купити відразу потрібний адаптер для вашого модему з правильним типом роз'єму.

Користуйтеся послугами нашого інтернет-магазину

Приймаючи рішення про закупівлю комп'ютерного обладнання, зверніть увагу на послуги нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо відмінний сервіс та привабливі ціни. Доставка товару буде здійснена вчасно і з максимальною зручністю для клієнта. А на куплений товар буде обов'язково надана надійна гарантія. 

Наші фахівці добре підготовлені і компетентні в області комп'ютерної техніки і з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Купивши у нас товар, ви обов'язково залишитеся задоволені!Pig-Tail 4 - Антенный адаптер для 3G модемов и роутеров Huawei EC228/EC315/EC5805/EC5825 Franklin U600 , переходник Pig Tail для модемов CDMA
Антенний перехідник для 3G модемів Franklin U600, Huawei E160Huawei E352Huawei EC1705Huawe..
129.00грн.
Кронштейн для кріплення антени Квадрат
Універсальний кронштейн для кріплення антени до стіни.Може використовуватися з 3G / 4G антенами, з а..
250.00грн.
Адаптер для 3G/4G роутеров SMA
Адаптер SMA Female це компактний виріб, яке служить для з'єднання роутера і зовнішньої антенни.Данни..
85.00грн.
Автомобильное зарядное устройство 2USB 2A Black
Автомобильное зарядное устройство 2USB 2A Black..
99.00грн.
Переходник N male - F female
ВЧ переходник N штекер (male, вилка, папа) - F гнездо (female, розетка, мама)...
129.00грн.
4 - Антений адаптер для 3G модемів і роутерів Huawei EC228/EC315/EC5805/EC5825 Franklin U600 , перехідник Pig Tail для модемів CDMA
 Антений перехідник для 3G модемів    Franklin U600,   Huawei..
129.00грн.
Перехідник SMA на TS9
Перехідник TS9-SMA (female) / Перехідник SMA female на TS9 - служить для підключення модему або..
130.00грн.
F-разъем для кабеля RG-58
F-роз'єм RG-58 часто використовують для обтиску  коаксіального кабелю хвильовим опором 50 ..
35.00грн.
Pig-Tail 5 - Антенный адаптер для 3G модемов и роутеров Novatel MiFi2200, Franklin U301 , переходник Pig Tail для модемов CDMA
Антенний перехідник для 3G модемів F роз'ємNovatel MiFi2200,Franklin U301Franklin U210 Haier CE..
149.00грн.
SMA штекер на кабель RG58
SMA штекер на кабель RG58 потрібен для з'єднання SMA роз'єму вашого WiFi роутера з коаксіальним кабе..
85.00грн.
Адаптер (F) TS9 для підключення пристрою до зовнішньої антени
Використовується з такими популярними 3G 4G модемами і роутерамиHuawei R216, Huawei E3272, Huawei E5..
1
129.00грн.
Pig-Tail 2 - Антенний адаптер для 3G модема
Антенний перехідник для 3G модемів F роз'єм Cal-Comp A605,Huawei EC168CHuawei UML397Novatel U72..
129.00грн.
Перехідник для роутера і модема TS9
Антенний перехідник адаптер pigtail для 3G / 4G модемів і роутерів типу TS9 призначений (служить з'є..
130.00грн.
Перехідник SMA на CRC9
Перехідник SMA female на CRC9 - служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени.Пере..
130.00грн.
Показано від 1 до 15 з 22 (всього сторінок: 2)

Запитання і відповіді

☝ Адаптер до модему — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Адаптер до модему:

  • GOODOK
  • Ukraine
  • Novatel
  • ☝ Яка ціна на Адаптер до модему❓

    Середня вартість на товари категорії Адаптер до модему : 129 грн.

    0
    0