Как использовать телефон как модем

Іноді в нашому житті бувають не приємні випадки. Одним і таких моментів можна назвати втрату інтернет з'єднання від вашого провайдера. Особливо це дуже напружує коли ви займаєтеся важливою роботою. У таких моментах нам може допомогти наш мобільний телефон. Сьогодні ми вам розповімо як використовувати телефон в якості usb модему, або як організувати wi-fi точку доступу.
Які телефони можна використовувати як модем

Більшість сучасних телефонів, у яких є доступ до мобільного інтернету, можуть бути джерелом його роздачі як по Wi-Fi, так і по кабелю. Зазвичай всі сучасні гаджети мають у себе на борту всі необхідні драйвера для успішної роботи пристрою. Вам всього лише залишається знайти тільки потрібні параметри налаштувань в своєму телефоні. 


Важливо : коли ви використовуєте мобільний інтернет, то не забувайте, будь ласка, про ваш трафік. Особливо це актуально коли ви часто використовуєте телефон як модем. Краще для цих цілей вам перейти на тариф з великими пакетними послугами або з безлімітним інтернетом. Ознайомитися з доступними пакетними пропозиціями від українських операторів ви зможете в нашій статті " Чим можна замінити Інтертелеком ".

Також варто враховувати що швидкість інтернету буде заздрість від якості і надійності мобільного сигналу. 

Використання телефону як USB модем

Для того що б використовувати телефон як модем досить просто мати хороший сигнал і якісний USB кабель. 

Коли ви будете підключати смартфон до вашого ноутбука або комп'ютера то на робочому столі у вас з'явиться віконце. В даному вікні вам запропонують вибрати режим підключення - зарядка телефону або обмін даних. Ми вибираємо другий варіант. Самі налаштування USB модему не встановлено за замовчуванням. Їх потрібно знайти і включити вручну. Для прикладу ми взяли смартфон на Android 9 який має оболонку EMUI. 


Підключення до комп'ютера і налаштування на телефоні

Що б використовувати телефон як модем нам все потрібно зробити парочку нескладних кроків.

  1. Вам потрібно взяти телефон і підключити його до ПК через USB кабель. Якщо ви робите це в перші то, дочекаєтеся установки драйверів.  

  2. Далі нам потрібно відкрити в настройках телефону розділ «Бездротові мережі» ( «Мережа»). У цьому пункті вам потрібно знайти і натиснути «Режим модема» ( «Модем і точка доступу»).

  3. Тепер залишилося всього лише активувати копку USB-модем. Тепер у вас на комп'ютері повинна з'явиться нова мережа з інтернетом.

Як роздати Wi-Fi зі смартфона

Є ще один спосіб як можна роздати інтернет з телефону, це перетворити його в кишеньковий Wi-Fi роутер. Це буде простіше ніж варіант з кабелем. Адже на більшості моделей телефоном досить відкрити верхню штору меню і там вибрати кнопку «Точка доступу».


Що б нам налаштувати нашу Wi-Fi мережу досить зайти в параметри точки доступу. Для цього просто затискаємо по іконці функції і утримуємо. 


Важливо : коли ви використовуєте телефон в режимі модему або точки доступу смартфон втрачає свій заряд швидше. З цього рекомендуємо телефон поставити на зарядку. Ще хочемо відзначити що для постійного використання такий варіант отримання інтернету не завжди зручний. Для цього краще купити 4g модем або мобільний роутер , так як у них є зовнішні виходи під антену для посилення мобільного сигналу.Ще в під час розмови через телефон функція модему в ньому відключається і інтернет пропадає.

    Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре
0
0