Як стабілізувати швидкість на 3g модемі

Доброго дня дорогі читачі нашого маленького блогу. У минулій статті ми детально розібрали від чого залежить швидкість інтернету на вашому пристрої. Тепер прийшов час поговорити як стабілізувати та підвищити цю швидкість на вашому пристрої. У цій статті ми згадаємо ключові моменти які могли впливати на стабільність вашого інтернету. Дізнаємося що таке пінг, як його перевірити, і що можна зробити для поліпшення 3G інтернету. 

Що впливає на стабільність 3G інтернету

Як говорили раніше на стабільність 3G інтернету можуть впливати дуже багато факторів від погоди до вашого браузера на комп'ютері. Зараз ми вам розповімо найпоширеніші фактори, які можуть впливати на вашу швидкість і стабільність в цілому.

Перший фактор це рівень приймання мобільного сигналу. Адже від нього буде залежати як швидкість, так і пінг вашого інтернет з'єднання. У зоні поганого покриття мобільного сигналу не варто чекати понад високих швидкостей. Адже не впевнене приймання сигналу часто може позначатися на стабільності й швидкості, що своєю чергою може викликати затримки.

Погана погода теж часто може вплинути на швидкість нашого інтернету. Адже в хмарну погоду або коли на вулиці заметіль сигналу складно поширюватися в просторі. Через це рівень приймання сигналу різко подає, як і швидкість інтернету. 

Завантаженість базової вежі оператора теж може позначатися на швидкість інтернету не кращим моментом. Можливо ви часто могли спостерігати таку картину, що вночі швидкість інтернету набагато вище ніж серед білого дня. Так ось, це все завантаженості базової станції.

В основному це три причини, які можуть впливати на якість і рівень сигналу. Також варто не забувати про фактори пов'язані з вашим комп'ютером і встановленим на ньому програмним забезпеченням.  


Адже коли у вас відкрито купа програм всі вони можуть на себе перетягувати трохи швидкості, так само і антивірусні програми які повністю фільтрують ваш трафік на паролі та інші ... 

Пінг-тест 3G, 4G інтернет з'єднання

Багато з вас задавалися питанням, що таке пінг? Особливо коли граєш в онлайн ігри і твого персонажа вічно відкидає назад, так ось всьому виною пінг вашого інтернет з'єднання. 

Пінг (ping) - це невеликий проміжок часу, де пакет даних, який був відправлений вашим комп'ютером доходить до сервера та обратно. Чим більше пінг тим більше потрібно часу, щоб відкрити сторінку.

 

Перевірити свій пінг і швидкість інтернету можна на будь-якому спеціальному сайті. Одним і з популярних сервісів є speedtest , він відразу допоможе дізнатися швидкість завантаження і скачування ну і середньої пінг. 

Додаткові дії для поліпшення 3G інтернету

Що ж можна зробити для поліпшення швидкості інтернету. В першу чергу якщо у вас погане покриття мобільного сигналу то варто підключити зовнішню антену до вашого пристрою. Зовнішня антена для модему допоможе вам посилити мобільний сигнал і зробити його більш стабільним. Якщо ви не знаєте як вибрати зовнішню антену для вашого роутера, то раджу вам почитати одну з наших статтею " Як вибрати 4G антену ". У даній статті ми детально написали які бувають антени, чим вони відрізняються і яка підійде саме вам. Якщо у вас вже є антена, а швидкість низька, то варто змінити кабель на більш новий. Також варто звернути увагу, що чим довше кабель тим сильніше коефіцієнт загасання сигналу. З цього не варто брати собі з запасом на пару десятків метрів.

Їли з пристроєм і рівнем сигналу у вас все в порядку, варто перевірити комп'ютер на віруси та інші програми. Деякі програми складно знайти особливо в диспетчері завдань. Для швидкого пошуку і видалення порушника нам може допомогти програма Process Hacker. Якщо ваш комп'ютер повністю чистий і з рівнем сигналу теж все в порядку, то можливо сам оператор занижує вам швидкість. Зазвичай вони так роблять на безлімітних пакетах, що б не перевантажувати базову станцію. 

    Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре
0
0