Чому не працює 3G модем

Доброго дня дорогі друзі нашого блогу. Всі вже знають що будь-яка техніка рано чи пізно може виходити з ладу, 3G і 4G модеми цьому не виняток. Зазвичай 70% ламання відбуваються з вини користувача, 25% від перепадів напруги і 5% вже з заводського барака. У цій статті ми розповімо вам основні причини чому не працює ваш модем, і як цю причини можна виправити. 


Основні причини, чому не працює 3G модем

Як і говорили раніше що, основною причиною несправності модему може бути не акуратне поводження з ним. Для прикладу ми наведемо вам 6 основних причин які можуть викликати часткову або повну відмову від роботи пристрою.  

 1. Зазвичай коли модем вставлений в usb порт системного блоку який на лицьовій стороні. Люди іноді не помічаючи можуть завдавати удару ногою. У кращих випадках модем просто вилітає, а в гірших може розбитися корпус.

 2. Іноді ноутбук з 3G модемом беруть на коліна, і не спритним рухом той може зіскочити з колін, і в результаті чого порвати шлейф.

 3. Як і всі предмети в світі модем зроблений з простих речовин які з часом можуть зруйнуватися. Так ось, при частому підключенні і відключенні модему є велика ймовірність стирання шлейфів і контактів. 

 4. Четверта причина досить має специфічний характер. Річ у тому що часто при поганому рівні сигналу люди намагаються дешево і сердито його посилити. Начитавшись різних статей на форумах вони починають виготовляти саморобні антени для посилення мобільного сигналу.


  Найцікавіше що, ті антени які описані в статтях досить розраховані з великими похибками та помилками. Навіть якщо її виготовлять в точності за інструкцією є шанс що вона буде працювати неправильно. Внаслідок чого в 3G модемі перегорає частина схеми, яка відповідає за приймання і передачу сигналу.


  За це варто краще купити спеціальну антену під ваш модем і не переживати як за якість сигналу, так і за сам модем. 

 5. П'ята причина - це вихід з ладу апаратної частини модему через перепади напруги. Захиститися від даної проблеми досить просто, потрібно встановити блок безперебійного живлення який повинен мати стабілізатор.

 6. Ще загроза для модему може виходити від операційної системи комп'ютера яка має віруси. Віруси можуть просто видалити всі потрібні файли на вашому модемі після чого він перестане нормально працювати. Дану проблему можна легко вирішити звернувшись в сервісний центр де його можуть перепрошити. 

діагностика модему

В діагностиці модему на його працездатність немає нічого простіше простого. Для початку нам варто в першу чергу оглянути його на наявність зовнішніх дефектів. Якщо пристрій виглядати цілим можна його вставити в USB порт. При підключенні модему комп'ютер завжди повинен відреагувати на його. Якщо на модемі не зайнявся будь-якої індикатор і комп'ютер мовчить то, варто вже нести його в сервісний центр.

Модем працює, мережі немає

Якщо при підключенні модем працює, але комп'ютер не реагує на його, варто звернути увагу на наявність драйверів модему на комп'ютері. Також не рідко буває така ситуація, що начебто все працює і комп'ютер визначив модем, але немає інтернету. Тоді в першу чергу варто переконатися що модем бачить сім-карту. Просто заходимо за адресою 192.168.1.1 і потрапляємо відразу в веб інтерфейс пристрою. Тут ми відразу можемо побачити бачить сім карту модем і який рівень сигналу мобільного оператора. Якщо модем не бачить сім-карту то, варто її змінити, щоб переглянути ще раз. 


Перевірка настройки мережі

Для перевірки і налаштування мережі теж не потрібно танцювати з бубном біля модема. Якщо у вас модем бачить сім-карту, але немає інтернет підключення швидше за все у вас просто закінчилася дія пакетного тарифу. Після того як ви перевірили залишок пакетних послуг, і поповнили сім-карту з мобільним інтернетом якщо нате була необхідність. Просто вимкніть модем і увімкнути його заново. Якщо інтернет так і з'явився, а на телефоні він є. Тоді нам потрібно зробити наступні дії які можуть нам допомогти. 

 1. Перезавантажте комп'ютер, і обновіть драйвера модему (або просто видаліть їх і заново завантажте).

 2. Вимкніть антивірус коли, будите встановлювати драйвера або в перші підключати модем. 

 3. Подивіться налаштування брандмауера і відключіть їх.

 4. Спробуйте скинути модем до заводських налаштувань, а також виконати все те що зазначено вище.

Додаткові налаштування

Якщо у вас з'явився інтернет, але швидкість дуже низька можливо у вас поганий прийом рівня сигналу. Його можна глянути в вебінтерфейсі вашого модему. Так само варто звернути увагу на те в якому стандарті працює модем 2G, 3G, або 4G. При можливості варто завжди перемикати на режим вище. Для посилення сигналу нам може допомогти внешня антена. Про те, яку антену вибрати і як її правильно встановити ми написали в цій статті .

    Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре
0
0