;

Модеми SAMSUNG

Якщо ви хочете купити собі 4дж модем для мобільного інтернету. То радимо вам вибрати модеми компанії samsung. Чому саме samsung? Запитайте ви всі дуже просто. Дана компанія бути ось вже не одне десятиліття лідером у виробництві електроніки для мобільного зв'язку і не тільки. 

Samsung дуже велика і відома компанія, що не один раз підтверджує гарантію якості своїх пристроїв. Якщо говорити конкретно про виробництво модемів для інтернету від стільникових операторів. Те компанія сумісного досягнути не ймовірного прогресу в цьому напрямку технології. Тепер модеми samsung мають не тільки малі розміри. Що забезпечує їм максимальну компактність в подорож. А досить потужну начинку за своїм залозу. Завдяки чому звичайний usb модем може підтримувати одночасно всі стандарти зв'язку 3G 4G 5G. Що дозволяє ефективно працювати з нашими Українськими операторами стільникового зв'язку: Vodafone, Київстар, lifecell. 

З особливостей модемів компанії sumsung варто відзначити дуже багато позитивних моментів. В першу чергу модеми дуже прості в використання і не потребувати додаткового налаштування. Це дуже сильно допомагає користувачам які особливо не розбираються в електроніці. Що б модем почав працювати вам досить вставити сім карту в пристрій і включити його в комп'ютер. Модем відразу встановить всі потрібні драйвера протягом 1-2 хвилини і відразу підключиться до мережі.  

Якщо вам складно визначитися з вибором модему для роботи, то зателефонуйте нашим фахівцям. Наші менеджери з радістю допоможуть вам з вибором кращого устрою під ваші завдання. Так само наш магазин надає гарантію на всі пристрої більше 6 місяців. Що дозволяє вам в разі будь-кого не справності звернутися в наш магазин для сервісного обслуговування. GT-B3710
Samsung GT-B3710 – это хороший вариант для тех, кто любит много ездить или ходить. Во-первых, рабо..
0.00грн.
GT-B3730 4G
Samsung GT-B3730 4G – многополосный USB-модем, подключающийся к компьютеру и настраивающийся в течен..
0.00грн.
GT-B3740
Главным образом модем был разработан для Европейского рынка, где большинство операторов используют д..
0.00грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Модеми — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Модеми:

  • Huawei
  • ZTE
  • Franklin
  • ☝ Яка ціна на Модеми❓

    Середня вартість на товари категорії Модеми : 568 грн.

    0
    0