;

Модеми Micromax

Якщо ви хочете купити модем micromax , то робите відмінний вибір на користь швидкісного мобільного інтернету. Зазвичай модеми фірми micromax мають не великі розміри і плавні форми граней. Такий варіант дозволяє бути неймовірно зручним як в експлуатації, так і при транспортуванні. 

Пристрій такого класу здатен розвинути швидкість в 4G стандарті до 100 Мбіт / сек, а 3G швидкість - до 68 Мбіт / сек.


За умови відмінного покриття мобільної мережі. А якщо з ним проблеми то у модемів є роз'єм для підключення зовнішньої антени. Наш Інтернет-магазин пропонує вам унікальну можливість придбати кращі модеми micromax : за найнижчою ціною в великому асортименті з доставкою по всій Україні і гарантією від виробника. Особливості цього бренду затребувані практично по всьому світу. Це цілком виправдано, тому що модельний ряд пристроїв micromax постійно розширюється, а в продаж надходять прилади все нового покоління, більш модернізовані з новим функціоналом. 

Модеми фірми micromax мають сучасну прошивку, завдяки чому вам не потрібно буде витрачати свій дорогоцінний час на установку будь-яких драйверів для роботи пристрою.   

При першому ж підключення модем сам протягом 1 хвилини встановити потрібне програмне забезпечення та підключиться до інтернету. Всі пристрої компанії micromax мають світлові індикатори які дозволяють повідомляти про спільну роботу пристрою і якості прийому сигналу.   

Часто при виборі пристрою для мобільного інтернету одним з найважливіших критеріїв є вибір виробника. Так як від нього часом часто залежить якість гаджета і зручність прошивки. Модеми компанії micromax стали не виключенням. Адже вони стали одним найкращим рішенням для використання в міській квартирі і за містом. З цього очевидно що найкращим вибором для заміського інтернету стане покупка модему micromax. 
Micromax MMX 444L
Характеристики Micromax MMX 444LВиробник: MicromaxСтандарт: GSM / UMTS / LTEСлот для карти пам'яті: ..
898.00грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Модеми — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Модеми:

  • Huawei
  • ZTE
  • Franklin
  • ☝ Яка ціна на Модеми❓

    Середня вартість на товари категорії Модеми : 568 грн.

    0
    0