;

Роутери MiFi

З появою портативного роутера інтернет користувачі відчули незвичайну зручність. Ми говоримо про MiFi роутери , що забезпечують доступ до світової мережі через мережу WiFi. По-суті, пристрій є звичний для нас бездротовий маршрутизатор, однак, набір функцій і компактний розмір роблять його практично незамінним. MiFi роутер – продукт технологічної розробки від компанії Novatel Wireless – засновник сегменту мобільних маршрутизаторів.

Хоча перша модель роутера Novatel MiFi 2200 була анонсована десять років тому, пристрій не втратив актуальності і має великий попит. Не дивно, адже функціонує у мережі стандарту CDMA та сумісне з усіма відомими в країні операторами. MiFi роутер купити в Україні бажають багато, але часто люди не повністю розуміють саму концепцію даного пристрою. У статті розглянемо основні особливості Міфі роутера, принцип та специфіку роботи.

Визначення MiFi роутера та головні переваги

Після випуску першого портативного модему, Novatel Wireless задумалася про гідну назву свого дітища. Представники компанії зійшлися на думці назвати пристрій My Mobile WiFi. Звучить красиво, але трохи задовго. Незабаром назва вкоротилася, тому що людям властиво скорочувати слова для своєї ж зручності. Так, на слуху з'явився MiFi роутер, який пропонуємо на сторінках сайту.

Ніхто не припускав, що портативний модем виявиться настільки затребуваним, але в деяких склалося хибне розуміння MiFi. Справа в тому, що в США ця назва належить лише Нователевським модемам, а в нашій країні допускається застосовувати MiFi до роутерів різних брендів: Pantech, ZTE, Huawei і таке інше. Коротко Міфі роутер - 2G/3G/4G модем, який роздає інтернет одразу кільком девайсам одночасно. Це можуть бути:

 1. телефон;

 2. планшет;

 3. плеєр;

 4. ігрова приставка;

 5. Smart TV та інші.

Це головна відмінність, адже MiFi не лише приймає сигнал, а й роздає його. У плані практичності питань не виникає – обслуговує до десяти пристроїв, незалежно від виду чи моделі. Головне, щоб у пристрої користувача була WiFi плата, решту виконує мобільний Вай Фай роутер Міфі .

Як виглядає MiFi

Зовнішній вигляд роутера MiFi вельми оригінальний, а компактні габарити викликають захоплення. Товщина першої моделі трохи більше дев'яти міліметрів, співвідношення довжини до ширини 89х59 мм. Модем часто порівнюють із кредитною карткою, адже справді він займає мало місця. Інтерфейс зрозумілий навіть дитині, немає жодних надприродних опцій. 

Для увімкнення пристрою передбачена спеціальна кнопка, яка чітко видно на передній панелі. Світлові індикатори розташовані збоку, їхнє завдання – відображати поточний стан підключення. Також, біля індикатора передбачено MicroUSB роз'єм. Він потрібний для підключення до зарядного пристрою або ноутбука.

Як працює MiFi роутер

Бездротовий модем MiFi працює за таким принципом. Пристрій вловлює інтернет сигнал, що йде від оператора, що властиво будь-якому 3G модему. Далі, Міфі роутер передає цей сигнал через діюче Вай Фай підключення. Залежно від моделі, кількість пристроїв, що підключаються, буває різною. Здебільшого від п'яти до десяти користувачів одноразово. Обмеження за кількістю користувачів залежить від функціональних можливостей того чи іншого роутера MiFi .

Наприклад, представлені в каталозі модеми працюють за стандартом CDMA. Це дозволяє оперативно змінити операторів за потреби. Розглянемо особливості мобільного Вай Фай роутер Міфі , модель TJ-RT9E. Оскільки він сумісний виключно з RUIM картами, прошивка в роутері не потрібна при зміні оператора. Акумулятор розрахований на чотиригодинну роботу без заряджання. Додаткові характеристики:

 1. допустима кількість підключень - до п'яти Вай-Фай пристроїв;

 2. швидкість прийому сигналу – до 3.1 Мбіт/сек;

 3. швидкість віддачі – до 1.8 Мбіт/сек;

 4. тип мережі - CDMA 1x EV-DO Rev.A.

Для того, щоб підключитися до MiFi роутера, достатньо визначити мережу за назвою та приєднатися. Пароль мережі зазвичай вказаний на наклейці із задньої сторони. Якщо підключити модем до комп'ютера, робота по мережі WiFi припиняється. У цьому випадку девайс працюватиме в режимі звичайного usb маршрутизатора.

MiFi модеми за найкращими умовами

Ми пропонуємо не тільки MiFi роутер купити в Україні за низькими цінами, але й скористатися сервісним центром нашої компанії. Це означає, що експерти допоможуть Вам вирішити проблеми, пов'язані з налаштуванням роутера, навчать використовувати стаціонарну базу, включаючи будь-яке обладнання CDMA, GSM та LTE. 

Ви зможете вибрати будь-якого оператора, а ми налагодимо безперебійну роботу в Інтернеті. MiFi роутер купити у нас дуже вигідно та практично, ми доставимо модем останнього покоління до будь-якої точки країни. Консультації наших фахівців безкоштовні, тому не витрачайте час, звертайтеся швидше. Телефонуйте вже зараз та отримайте спецпропозицію від компанії!Роутер MIFI TJ-RT9E
MIFI TJ-RT9E бездротова точка доступу, працює в стандарті CDMA 2000 1xEV-DO Rev.0 / Rev. A.Є слот дл..
5
407.20грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Роутери — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Роутери:

 • Huawei
 • Novatel
 • ZTE
 • ☝ ️ Роутери з найбільшими знижками❓
  ☝ Яка ціна на Роутери❓

  Середня вартість на товари категорії Роутери : 1440 грн.

  0
  0