;

Роутери MikroTik

Роутери Mikrotik


Ви можете купити роутер Mikrotik у нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Це чудова можливість отримати у своє розпорядження пристрій професійного рівня вартості домашнього, побутового обладнання. Коли ви купуєте роутер Мікротік, ціна знижується за рахунок того, що виробник вважається не найвідомішим на світовому ринку. Тим часом латвійська компанія Mikrotiks випускає електроніку високої якості.


Технічні особливості роутерів Mikrotik


У порівнянні з типовими "аматорськими" пристроями, як Dlink, TP-Link або Zyxell, якщо об'єктивно подивитися , роутери Mikrotik мають величезний потенціал. За функціональністю ближче до обладнання, що випускається під марками Cisco, Juniper, із встановленням операційних систем на основі одного із клонів Linux.


Завантажити оновлення чи переглянути документацію дуже просто. Посилання можна знайти навіть у Вікіпедії, не наводитимемо конкретних адрес, але відразу скажемо, що прошивки відкрито, лежать на сайті, доступні без реєстрації. Цим роутер Mikrotik, ціна якого значно нижча, вигідно відрізняється від Cisco, що вимагає статусу спеціаліста із сертифікатом, щоб оновитися. Іноді оновлення Сіско взагалі неможливе, стороннім фахівцям відмовляють із надуманих причин. З латвійським виробником немає таких проблем.


До однозначних плюсів бренду належить:

 • стабільна надійна робота;

 • вбудована скриптова мова;

 • єдина операційна система та конфігуратор;

 • масштабованість рішень;

 • сумісність практично з будь-яким "залізом".


Якщо випущений фірмою Мікротік роутер вибрати та налаштувати правильно, то техніка реально довго працює без перебоїв. Хоча все ж таки не можна назвати бренд повністю безперебійним, для цього потрібен зовсім інший рівень. Численні блоки живлення, регулярне резервування та інші турботи для професіоналів. У разі зависання рятує технологія WatchDog. Важливо забезпечити хороше заземлення, тоді ДБЖ не створюватиме найменших проблем.


Якщо роутер мікротик купити для малого або середнього бізнесу, швидше за все, ви будете задоволені. Великим користувачам такі пристрої не дуже підходять. Щоб маршрутизувати трафік 10 G за секунду, придатна лише Core-серія.


Універсальна RouterOS дозволяє швидко замінити обладнання, з'єднання з новим залізом зазвичай проходить без проблем. Виробник не часто оновлює версії ОС, нові сумісні зі старими.


Використовуючи в системах з Wi-Fi роутер Mikrotik , ви будете впевнені, що користувачі працюють комфортно. Правда роутер Mikrotik, що підтримує Вай Фай, не шифрує інформацію по ГОСТ, з динамічною маршрутизацією EIGRP теж виникають труднощі.


Для налаштування необхідно вміти читати мережеві довідники та більш-менш розбиратися у подібному обладнанні. Новачку, що має невиразні поняття про мережі, доведеться спочатку освоїти основи професії мережевика. Зате це чудова можливість поповнити багаж знань, які, напевно, виявляться корисними в майбутньому.


Слід враховувати, що випущена в Латвії техніка все ж таки не дотягує до корпоративного рівня. Це чудовий варіант для таких місць, як кафе та ресторани з великою кількістю відвідувачів, приватні клініки, громадські організації. Але в гігантському офісному центрі або на заводі, що займає цілий квартал, будуть потрібні інші рішення.


Продаж роутерів Мікротик в Україні.


Щоб роутери Mikrotik купити в Україні , замовляйте обладнання через наш магазин. Ми безкоштовно консультуємо клієнтів з технічних питань, допомагаємо вибрати обладнання для цілей. Ви зможете роутери Mikrotik купити з мінімальною націнкою та гарантією якості від виробника.


Якщо вас цікавить, чи підтримують вибрані роутери Mikrotik Wi Fi , також звертайтеся до консультанта. Краще заздалегідь уточнити функціонал обладнання, сумісність із існуючими системами та інші важливі для мережного техніка питання.


Пропонуємо роутер Мікротик купити в Україні з доставкою на будь-яку адресу. Товари доставляються оперативно. Випущений під маркою Mikrotik роутер можна купити з кур'єрською доставкою в день оформлення замовлення, отриманого вранці.


Для більшої впевненості у можливостях обладнання радимо переглянути відеоролики, де показано процес підключення та налаштування. Хто ще не користувався пристроями з цієї серії, легко освоїться за прикладами.


Для роздачі Wi-Fi роутер Mikrotik купити рекомендується з деяким запасом продуктивності. Потреби зростають зазвичай швидше, ніж передбачалося раніше, і забезпечити офіс або підприємство стає важчим при підключенні несподівано великої кількості користувачів. Пропускна здатність є ключовим параметром під час вибору відповідних моделей.Роутер Mikrotik SXT LTE kit
Mikrotik SXT LTE kit є потужним пристроєм для великих відстаней в зоні покриття мобільного мережі. З..
5167.20грн.
Стаціонарний 4G роутер MikroTik Chateau LTE12
MikroTik Chateau LTE12  (модель RBD53G-5HacD2HnD-TC & EG12-EA) - це двохдіапазонн..
0.00грн.
Стаціонарний 4G роутер MikroTik hAP ac3 LTE6 kit
MikroTik hAP ac3 LTE6 kit  - це двохдіапазонний Wi-Fi роутер з вбудованим 3G / 4G (LTE) мо..
0.00грн.
Стаціонарний 4G роутер MikroTik LtAP
За допомогою точки доступу MikroTik LtAP, ви зможете організувати безпровідний інтернет в місцях, де..
0.00грн.
Роутер Mikrotik wAP LTE kit
MikroTik wAP LTE Kit  - нова маленька бездротова точка доступу з вологозахищеним всепогодн..
0.00грн.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Роутери — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Роутери:

 • Huawei
 • Novatel
 • ZTE
 • ☝ ️ Роутери з найбільшими знижками❓
  ☝ Яка ціна на Роутери❓

  Середня вартість на товари категорії Роутери : 1440 грн.

  0
  0