;

Роутери NetComm-Wireless

На нашому сайті ви можете купити роутери Netcomm-Wireless із гарантією якості від виробника. Ми оперативно доставляємо товари по всій Україні. Консультуємо покупців з технічних, фінансових та організаційних питань. Каталог регулярно поповнюється новими моделями, стежте за оновленнями та користуйтеся пошуком, якщо хочете знайти пристрій, який недавно вийшов на ринок.


При виборі відповідного пристрою радимо звернути увагу на такі параметри:

 • число комп'ютерів, що підключаються;

 • кількість одночасно підключених користувачів;

 • наявність телефонного апарату;

 • можливість підключення зовнішньої антени;

 • швидкість прийому та передачі даних.


Опціонально оснащення входить модемний порт під роз'єм телефонного проводу, USB-порт з підтримкою версії 2, WAN-гніздо.


Як правило, роутерний блок підтримує декілька стаціонарних комп'ютерів, для яких передбачено окремі мережеві порти. Крім створення LAN на основі типових роз'ємів і кабелів, бездротові пристрої працюють як роздавач Вай Фай. Сучасні моделі здатні утримувати на високій швидкості комунікацію з десятками користувачів, що одночасно працюють.


Роутери виробництва Нетком функціонують відповідно до стандартів технології 3G, хоча надають розширені можливості порівняно з базовим набором функцій. Тому відносяться, за неформальною класифікацією, до категорії 3.5G, близької до високотехнологічної 4G. Можуть підключатися практично до будь-якої техніки, оскільки 3G є стандартом загальнодоступного рівня в Україні. 


Вимоги до апаратної частини


Обладнання, що підключається до роутера, повинно задовольняти вимоги щодо швидкості роботи та обсягу доступної пам'яті для запису інформації. Навіть випущені нещодавно роутери Netcomm-Wireless мало вимогливі до продуктивності заліза. Достатньо процесора з частотою від 500 МГЦ до 100 Мб вільного місця на жорсткому диску. Оперативна пам'ять від 2 Гб, операційна система щонайменше Windows XP або Mac OS X10.


Практичне використання роутерів Netcomm-Wireless


Маршрутизатор може працювати з SIM-карткою будь-якого оператора мережі. Бездротові пристрої часто використовуються в мережах із мобільними пристроями. Зокрема, для роздачі Wi Fi усередині будівель та на відкритих просторах. Це виправданий вибір для невеликого офісу, ресторану чи кафе, виходу в інтернет групи дистанційних учнів чи працівників на дому.


Необхідно враховувати, що бездротова маршрутизація у жодному разі не досягає таких швидкостей, як кабельна. Надійність передачі пакетів даних також є значно нижчою, тому доводиться повторювати трансляцію до досягнення впевненого прийому з підтвердженням. Не рекомендується передавати "по повітрю" великі файли, переглядати фільми та відеоролики. Якщо така потреба передбачається, краще відразу встановити кабельну мережу з відповідним маршрутизатором.


За промовчанням маршрутизатори netcomm-wireless налаштовані на максимальну потужність. Це не завжди найкращий варіант, тому що радіус охоплення бездротовим зв'язком великої та різні точки роздачі Вай Фай заважають один одному. Для роботи в невеликому офісі або в межах сусідніх квартир достатньо мінімальної потужності. Тоді комп'ютери в інших офісах чи під'їздах будуть знаходити менше точок доступу, що знижує завантаженість обладнання виділенням потрібного сигналу серед перешкод.


Покупка маршрутизатора онлайнЯкщо важко самостійно вибрати роутери Netcomm-Wireless , радимо звернутися до консультанта на сайті. Спеціаліст допоможе знайти найкращу модель для передбачуваних умов використання. При цьому бажано вказати максимальну кількість користувачів, що виходять на зв'язок одночасно, та бажану швидкість для кожного або загалом для групи.


Як виглядають маршрутизатори можна подивитися на фото в каталозі, розміри вказані в характеристиках кожної моделі. Маршрутизатори Нетком відрізняються малими розмірами, тому легко встановлюються будь-де. Сучасний дизайн добре вписується в обстановку офісу, при цьому не відволікає увагу співробітників, перебуваючи серед комп'ютерів та іншої офісної техніки.


До плюсів цього бренду слід віднести і рідкісний вихід із ладу. Внутрішні алгоритми компенсації помилок дають можливість працювати у нестабільному оточенні, з високим рівнем перешкод. Корпус не вимагає додаткового охолодження, але повинен розміщуватись на відкритому просторі з гарною вентиляцією або примикати безпосередньо до металевих поверхонь, які добре поглинають тепло. При дотриманні правил експлуатації роутер працює без перегріву, швидкість прийому даних залишається стабільно високою.Стаціонарний 4G роутер 4G100W
NetComm Wireless 4G100W - гарний роутер, який не буде зайвим на вашому столі як на домашньому, так і..
0.00грн.
Стаціонарний 4G роутер 4G100WV
NetComm Wireless 4G100WV - це розумний роутер, який може перемикатися між мережами самостійно, якщо ..
0.00грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Роутери — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Роутери:

 • Huawei
 • Novatel
 • ZTE
 • ☝ ️ Роутери з найбільшими знижками❓
  ☝ Яка ціна на Роутери❓

  Середня вартість на товари категорії Роутери : 1440 грн.

  0
  0