;

Роутери Netis

Треба сказати, що до вибору wi-fi роутера Нетіс необхідно підходити з усією відповідальністю. Його мета - забезпечити доступ до Інтернету для всіх мобільних пристроїв: 

 • комп'ютерів;

 • телевізорів із функцією wi-fi;

 • смартфонів;

 • планшетів;

 • колонок та багато іншого. 

Від цього залежить, чи є у вас можливість повноцінно використовувати придбане Інтернет-з'єднання, яке покриття в окремих кімнатах у будинку та стабільність усієї домашньої мережі. Отже, який роутер Netis вибрати, і який купити роутер Netis в Україні ?


Який wi-fi роутер буде найкращим?


Рішення про те, який wi-fi роутер Netis буде найкращим, залежить від індивідуальних очікувань членів сім'ї. Від маршрутизатора залежатиме, чи буде ваше обладнання - комп'ютери, телевізор, консоль, смартфони та планшети - матиме доступ до мережі та яка буде якість зв'язку. Чи важлива стабільність інтернету вдома чи в офісі, обираючи Netis роутери ? Звичайно, і тому людина, яка обирає пристрій, несе велику відповідальність. Купити роутер Нетіс можна в інтернет-магазині «GOODOK».


Переваги та недоліки діапазону 2,4 ГГц


Недоліки:


 • Смуга 2,4 ГГц поділена на 13 окремих каналів, на яких може працювати дана мережа, проте пристрої передачі даних повинні використовувати не тільки один з них, а й сусідні. Це змушує хвилі перекриватися та заважати один одному. 

 • Ідеальна передача інформації можлива лише серед, де немає інших мереж. 

 • Особливо неприємні затримки в багатоквартирних будинках, де зазвичай багато людей одночасно використовують канали wi-fi.


Тим не менш, діапазон 2,4 ГГц, який використовують wi-fi роутери Netis в Україні, також має переваги, про які потрібно пам'ятати, наприклад, при купівлі нового маршрутизатора. 


Переваги:

 • Дуже важливою перевагою використання частоти 2,4 ГГц є її діапазон. У цьому діапазоні електромагнітні хвилі довші і ефективніше поширюються великі відстані. 

 • Інтернет на частоті 2,4 ГГц також відрізняється більшою стійкістю до загасання. 5 ГГц - частота, де хвилі гірше справляються з перешкодами.

 • Частота 2,4 ГГц була дуже поширена протягом багатьох років - вона підтримується всіма комп'ютерами, ноутбуками та смартфонами, у тому числі старішими чи недорогими, а ціна на Нетіс роутер 2.4 ГГц не кусається.


Переваги та недоліки діапазону 5 ГГц


Переваги: 


 • Діапазон 5 ГГц характеризується меншою кількістю можливих перешкод, що, на думку багатьох користувачів, робить його кращим, ніж мережа 2,4 ГГц. 

 • Хвилі цієї частоти не заважають, наприклад, тим, що генеруються побутовою технікою. 

 • Більш того, діапазон розділений на 19 окремих каналів, що не перекриваються. Ці мережі не впливають одна на одну, як у випадку з частотою 2,4 ГГц.

 • Використання діапазону 5 ГГц для домашніх програм також забезпечує дуже високу швидкість завантаження та вивантаження, що може бути важливою причиною купити роутер вайфай Нетіс в Україні для геймерів. 

Недоліки:

 • Однак слід пам'ятати, що не всі пристрої підтримують цю технологію - щоб користуватися дуже швидким wi-fi, у вас має бути відносно нова модель картки на вашому комп'ютері або смартфоні.

 • Великий недолік бездротового Інтернету на частоті 5 ГГц є дуже обмежений діапазон. Якщо живете у великому будинку, діапазон 5 ГГц може не дати хорошого доступу до всієї мережі будівлі – це тому, що хвилі на цій частоті легко придушуються фізичними об'єктами, такими як стіни, меблі та стелі.


Яка смуга краща


Перш ніж купити роутер Netis, вибір найбільш вигідної смуги пропускання інтернету має залежати від переваг та можливостей. Місце проживання має велике значення. Як уже згадувалося, wi-fi, що працює на частоті хвилі 2,4 ГГц, викликає проблеми в блоках, тоді як великий будинок на одну сім'ю створюватиме перешкоди в мережі 5 ГГц.


Якщо ви використовуєте бездротовий Інтернет лише для перегляду веб-сайтів або надсилання електронної пошти, питання про «маршрутизатор 2,4 ГГц або 5 ГГц», ймовірно, не дасть заснути вночі. Навіть якщо швидкість з'єднання знизиться через перешкоди в діапазоні 2,4 ГГц - не відчуєте це при написанні електронного листа. 


Дії, що вимагають стабільного та швидкого підключення, можуть бути більш проблематичними, наприклад перегляд високоякісних фільмів або прямі трансляції. Для цих програм варто використовувати менш завантажений діапазон 5 ГГц.


Перешкоди в діапазонах 2,4 ГГц та 5 ГГц


Обидві смуги бездротового Інтернету схильні до інших мереж, що працюють паралельно з вашою. Навіть хвилі, створювані побутовою технікою, знижують якість зв'язку. 2,4 ГГц або 5 ГГц Інтернет - який роутер Нетіс купити та який діапазон вибрати? Якщо важко відповісти на це питання, подумайте про придбання дводіапазонного маршрутизатора. Ціна на такий Нетіс роутер вигідна.


Dual Band – це вигідна сучасна технологія


Пристрої на його основі здатні генерувати хвилі обох частот – 2,4 та 5 ГГц. Завдяки цьому можна скористатися перевагами обох діапазонів залежно від потреб. Деякі моделі вай-фай роутера Netis пропонують вибір режиму - щоб переключитися на іншу частоту хвилі, необхідно вручну вибрати цю опцію. 


Інші продукти транслюють дві мережі окремо, діючи як два окремих маршрутизатори в одному шасі. Не кожен пристрій може працювати з новою технологією бездротового Інтернету на частоті 5 ГГц. Дві частоти хвиль, що випромінюються дводіапазонним маршрутизатором, дозволять підключити всі інструменти до мережі.WiFi маршрутизатор Netis MW5230 з роз'ємом USB
Роутер MW5230 від Netis забезпечує різноманітність способів доступу до мережі Інтернет. Він підтриму..
1212.80грн.
Стаціонарний 4G роутер netis MW5240
3G / 4G бездротової маршрутизатор серії N 300 Мбіт / сМаршрутизатор netis MW5240 надає різні способи..
0.00грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Роутери — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Роутери:

 • Huawei
 • Novatel
 • ZTE
 • ☝ ️ Роутери з найбільшими знижками❓
  ☝ Яка ціна на Роутери❓

  Середня вартість на товари категорії Роутери : 1440 грн.

  0
  0