;

Роутери Novatel

Навряд чи можна уявити хоч одну сучасну людину без підключення до глобальної мережі Інтернет. Всесвітня павутина буквально огорнула весь світ, пропонуючи швидкий доступ до різних сервісів, інформаційних ресурсів і не тільки. Щоб забезпечити собі бездротовий доступ до мережі варто скористатися таким пристроєм, до ак роутер нователь, т оргтехнікою нового покоління, що відрізняється: 


 • чудовими технічними характеристиками;

 • відмінними експлуатаційними властивостями;

 • масою позитивних відгуків;

 • великою кількістю можливостей. 


Особливості 


Роутер Novatel – прилад, здатний здійснювати роздачу сигналу на різні види пристроїв, при цьому він підтримуватиме стабільне підключення до мережі протягом тривалого часу. У продаж надходить величезна кількість маршрутизаторів. Навіть у виробника Новател досить великий модельний ряд, і щоб підібрати собі оптимальний варіант, варто керуватися нижче наведеними критеріями. 


 1. Кількість портів для підключення. Незважаючи на те, що будь-який сучасний побутовий роутер може запропонувати чудову якість прийому передачі мережі і стабільний Wi-Fi сигнал, за ступенем надійності і максимально допустимої швидкості він поступається провідним приладам. Відповідно, якщо є бажання не стикатися з проблемами, пов'язаними зі «швидкістю інтернету», підключення комп'ютера, ноутбука або телевізора варто виконувати за допомогою спеціального кабелю. Для виконання такого завдання необхідно, щоб на корпусі роутера були присутні LAN-порти. Це група роз'ємів, за допомогою яких здійснюється підключення домашнього обладнання. На них є спеціальний підпис, і переважно порти маркуються жовтим кольором. Порт, через який підключається кабель від провайдера, називається WAN, і він буде синього кольору. 

 2. Ширина діапазону Wi-Fi мережі . Купити роутер Новател у сучасному виконанні – це означає стати власником апарату, здатного підтримувати діапазони відразу двох форматів – 5Гц, 2,4Гц. Другий використовується досить давно, і найчастіше саме він стає причиною перешкод при прийомі передачі бездротового сигналу. Ті моделі, у яких є підтримка діапазону в 5Гц, в технічних характеристиках зазначені як WiFi11 ac. Відмінна риса – мінімальна зашумленість, висока швидкість інтернету і на самому маршрутизаторі та на «кінцевому пристрої» у вигляді смартфона. 

 3. Тип, вид та кількість антен. Деякі користувачі вважають наявність антен величезним мінусом, оскільки вони не дозволяють встановити роутер максимально непомітно в просторі квартири. Насправді їх наявність є величезним плюсом, тому що вони необхідні для забезпечення: кращого сигналу, збільшення площі покриття. Цей момент варто враховувати тим, хто мешкає у великих квартирах або тим, хто бажає використовувати прилад на офісному поверсі.

 4. Тип, вигляд та кількість USB-портів. Як правило, наявність такого роз'єму не є обов'язковою, проте це досить великий плюс. Способів його застосування велика кількість. Наприклад: можна заряджати телефони, налаштовувати спільний принтер, підключати зовнішній жорсткий диск, що дозволить мати доступ до домашньої периферії до файлів, що зберігаються в його пам'яті. У сучасних моделях через USB порт під'єднують 3G/4G-модем, завдяки якому можна користуватися Wi-Fi навіть за межами міста, під час далекої поїздки на машині і не тільки. 


Неабияким і вагомим плюсом для маршрутизаторів є наявність активної підтримки, що діє, представленої виробником. Саме за рахунок цього відбувається: автоматичне оновлення системи роутера, усунення помилок, що виникають, підвищення безпеки пристрою. На жаль, на упаковці ця інформація не розміщується, але її можна уточнити у наших фахівців з роботи з клієнтами. 


Крім цього, перш, ніж купити в Києві роутер Новател, варто і вивчити різні класи такої техніки, так як у кожного з них певні відмінні риси. 


 1. Побутовий. Моделі мають компактні параметри, а область застосування – це переважно: квартири, невеликі офіси, заміські будиночки. Маршрутизатори відрізняються: - обмеженою кількістю портів, через які можна підключати додаткові пристрої; простотою налаштування; легким керуванням; класичним дизайном корпусу; прийнятною вартістю.  

 2. Комерційний. Це вид високонадійних роутерів, призначених для розміщення на об'єктах, де необхідно сформувати безперебійну подачу інтернету із забезпеченням захищеного доступу до мережі. Підключення здійснюється через кабель, сім-карту по 3G/4G/LTE. У моделей є функція автоматичного перемикання між каналами, що відбувається в тому випадку, якщо сигнал одного з них втрачено.

 3. Провайдерський. Спеціальний вид комерційних маршрутизаторів, які використовуються провайдерами для підключення житлових і нежитлових приміщень. Вони відрізняються досить великою кількістю портів, необхідних для підключення периферійних пристроїв, простим дизайном, масою корисних додаткових функцій. Залежно від задуму виробника, деякі такі роутери мають: SFP-порт, яким підключається оптичний кабель; два вбудовані блоки живлення і не тільки. Головна особливість маршрутизаторів провайдерського класу полягає в тому, що вони не мають Wi-FI модуля. 


У нашому каталозі представлено обладнання компанії Новател. Техніка виготовляється з високоякісних комплектуючих відповідно до міжнародних стандартів, що підтверджують численні сертифікати. Всі прилади поставляються в індивідуальній упаковці, з технічним паспортом, інструкцією з експлуатації та гарантійним талоном. Умови гарантії можна уточнити у наших спеціалістів із роботи з клієнтами.4G мобільний роутер 3G/4G роутер Novatel Wireless 8000L
Novatel MiFi 8000L-  це супер мобільний Wi-Fi роутер який здатний працювати  в д..
3780.00грн.
4G мобільний роутер Novatel MiFi 7730L
* У Антенний комплект Novatel MiFi 7730L входить: - Новий 3G модем Novatel MiFi 7730L з гаранті..
1
2990.00грн.
4G мобільний роутер Novatel Wireless Jetpack MiFi 8800L
Novatel MiFi 8800L - це супер швидкісний 4G LTE WI-FI роутер нового покоління, який здатний підтриму..
1
3780.00грн.
Роутер Novatel MiFi 4082
Характеристики Novatel MiFi 4082Виробник: NovatelСтандарт: CDMAЄмність акумулятора: 1500 mAhWi-Fi: 8..
4
685.60грн.
Роутер Novatel Mifi 6620L
Новинка - бездротової Wifi роутер Novatel MiFi 6620L - втілила в собі преимущест всіх попередніх моб..
6
2790.00грн.
4G мобільний роутер Novatel MiFi 4620L stock (гарантия 3 мес.)
Характеристики Novatel MiFi 4620LВиробник: NovatelСтандарт: CDMA / GSMЄмність акумулятора: 1500-2000..
7
1382.80грн.
Роутер Novatel MiFi 7730L уценка (гарантия 3 мес)
..
1
2780.00грн.
4G мобільний роутер Novatel MiFi 4620LE б/у (гарантия 3 мес.)
Характеристики Novatel Novatel MiFi 4620LE - 3G / 4G LTE Global Intelligent Mobile HotspotВиробник: ..
10
1542.80грн.
Роутер Novatel MiFi 5510L New Box
Двостандартні роутер Novatel MiFi 5510L працює в Україні в мережах 3G (CDMA 1xEV-DO Rev.B: 800/1900 ..
7
1140.00грн.
Роутер Novatel Mifi 6620L 3G/4G stock (гарантия 3 мес.)
* У Антенний комплект Novatel Mifi 6620 входить: - Новий 3G модем Novatel Mifi 6620L з підтримк..
6
2090.00грн.
4G мобільний роутер MiFi 2200
Novatel MiFi 2200 це 3g модем з WiFi в одному пристрої. Натиснув на одну кнопку і у тебе бездротовий..
18
920.00грн.
Роутер Novatel MiFi 4620L (гарантия 6 мес.)
..
7
1140.00грн.
Novatel MiFi 5580
Novatel Mifi 5580 - Evdo Rev.B wifi роутерNovatel MiFi 5580 (або його аналог Mifi 500 LTE) є повніст..
1
985.60грн.
Роутер mifi 2200 бу
 goodok.com.ua novatel mifi 2200 бу 8 из 10, 20 оценок, 20 клиентских отзывов  Характеристики мобил..
640.00грн.
Роутер MiFi 2352
Novatel MiFi 2352 – маршрутизатор, не требующий установки драйвера. Все что нужно для его работы – э..
0.00грн.
Показано від 1 до 15 з 28 (всього сторінок: 2)

Запитання і відповіді

☝ Роутери — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Роутери:

 • Huawei
 • Novatel
 • ZTE
 • ☝ ️ Роутери з найбільшими знижками❓
  ☝ Яка ціна на Роутери❓

  Середня вартість на товари категорії Роутери : 1440 грн.

  0
  0