Sierra W802 б/у + Антенный комплект CDMA 24ДБ*

Код товару:
6751
Виробники
Наявність:
В наявності

1398.00грн.


Інтернет
Тариф Интертелеком Безлимит 300 + Программация терминала + услуги банка 5 грн (на счету 300 грн)
Тариф Интертелеком онлайн 150 грн 25гб + Программация терминала + услуги банка 5 грн (на счету 150грн)
Тариф Интертелеком онлайн 250- 50 гб + Программация терминала + услуги банка 5 грн (на счету 250 грн)
Тариф Интертелеком Безлимит 44 + Программация терминала + услуги банка 5 грн (на счету 75 грн)

Sierra W802, так само відома як Overdrive Pro 3G / 4G Mobile Hotspot, - це бездротове мобільний пристрій для мереж CDMA, що сполучає в собі 3G CDMA EV-DO модем і WiFi точку доступу.


За допомогою простого натискання кнопки ви можете отримати бездротовий доступ в мережу Інтернет і роздавати його по бездротовій мережі WiFi.


Sierra Overdrive 3G / 4G Mifi WIMAX Sprint може підтримувати кілька користувачів, ви можете роздавати Інтернет будь-яким користувачам, що знаходяться в радіусі дії даної точки доступу.


Принцип роботи простий: у пристрої є CDMA модем, здатний працювати в мережах PEOPLEnet, CDMA Ukraine і Інтертелеком. Він приймає сигнал від мережі оператора і роздає його по мережі WiFi через вбудований всередину пристрою WiFi модуль. Ви просто натискаєте кнопку і пристрій автоматично починає працювати, приймати сигнал і роздавати його по WiFi.


Від свого попередника Sierra W801 відрізняється більш компактними розмірами, наявністю антенного роз'єму для підключення зовнішньої антени стандарту WIMAX.


Sierra W802 має вбудований GPS приймач, який легко налаштовується і дуже швидко знаходить місце розташування.


 


3G / 4G модем - WiFi точка доступу Sierra W802 з підтримкою технології WiMax.


Пристрій сам з'єднується з інтернетом (будь-оператор CDMA - Інтертелеком, Піплнет, CDMA Україна) і роздає його по Wi-Fi будь-якого пристрою.


Встроеннийцветной LED дисплей дозволяє контролювати необхідні параметри - рівень сигналу, режим роботи, кількість підключених абонентів, час підключення, кількість переданої інформації, рівень заряду акумулятора, при необхідності показує пароль доступу по Wi-Fi.


Додатково присутній слот для MicroSD картки, до якої можна встановити загальний доступ всім користувачам, і роз'єм для підключення зовнішньої антени.


Крім Wi-Fi, пристрій можна з'єднати з комп'ютером за допомогою кабелю, який йде в комплекті. Тоді комп'ютер буде отримувати інтернет по кабелю, а всі інші абоненти по Wi-Fi.


 


 


Характеристики AirCard 802


 


Стандарти: CDMA 850/1900 MHz, WiMax 2500 MHz, WiFi 2400 MHz, GPS 1575 MHz

Wi-Fi 802.11 b / g / n

Акумуляторна Li-Ion батарея ємністю 1800 мАг (до 6 годин роботи)

Роздає Wi-Fi при підключенні до ПК!

До 8 Wi-Fi пристроїв одночасно в радіусі 30 м.

Cлот для microSD, підтримуються microSD до 16 GB,

Кольоровий дисплей, що відображає рівень сигналу, стан батареї і ін.

Працює з операційними системами: Windows 7 SP1 / Windows Vista / Windows Vista x64 / Windows XP / Windows XP-x64 / Mac OS X 10.4.11

 


 Комплектація Sierra W802:


роутер

акккумуляторная батарея

USB кабель

товарний чек, гарантійний талон

 


Sierra W802 Драйвер скачати


 


Sierra W802 Інструкція скачати

Як налаштувати роутер Sierra W802


 


 


Виробляємо підключення до всіх операторів CDMA.


Відправка по Україні Новою поштою.


 


У зонах з середніми рівнями сигналу Sierra W802 показала себе зі швидкостями близько 1-1,5 Мбс на Інтертелекомі і 1,3 - 1,7 Мбс на PEOPLEnet.


 


 


Придбати запасну або для заміни Акумуляторну Li-Ion батарею ємністю 1800 мАг можна тут


 


 


Поради щодо оптимізації або прискоренню з'єднання Sierra W802


 


Бездротовий сигнал Sierra W802 працює аналогічно мобільному телефону і потрібен якісний сигнал мобільного оператора, щоб встановити добре сполучення.


Якщо ви не отримуєте бажану швидкість у вашому мобільному роутере, ви можете спробувати ці поради, щоб поліпшити ваш прийом сигналу.


 


1. Якщо є можливість, перейдіть в область з більш високим рівнем сигналу всередині будівлі або будинку. Різні області в приміщенні можуть отримувати різної сили сигнал мобільного оператора в залежності від розташування по відношенню до позиції БС.


2. Знайдіть вікно або місце, де менша кількість і товщина стін між вами і передбачуваним розташуванням БС.


3. Розмістіть мобільний роутер щонайменше, в двох метрах від інших електронних пристроїв або пристроїв, таких як ігрова консоль, мобільний телефон, бездротової домашній телефон, мікрохвильова піч, супутниковий ресивер і т.д.


4. Іноді, уповільнення роботи інтернету може бути пов'язано зі зниженням продуктивності системи. В такому випадку, постарайтеся регулярно очищати ваш кеш браузера і тимчасові файли.


 


5. Якщо ви знаходитесь далеко від населених пунктів або в зонах з поганим прийомом сигналу мобільного оператора, скористайтеся комплектами для посилення, які включають зовнішні виносні або автомобільні антени.

Стандарт

3G EVDO Rev.A

технічні характеристики

Емкость аккумулятора
1500-2000 мАч
Расширение памяти
MicroSD до 16 Гб
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
0
0