Pantech UM175 (UTStarcom UM175)

Код Товара:
9436
Производители
Наличие:
В наличии

498.40грн.


Аксессуары
Коаксиальный кабель RG-58U 10 метров
3G/4G Антенны
Комплект CDMA антенна 800 мГц внешняя направленная 24 дБ
CDMA антенна 800 мГц внешняя направленная 24 дБ

Pantech UM175 - акуратний 3G модем з привабливим дизайном і вражаючими функціональними характеристиками, такими як швидкість передачі даних і висока ефективність роботи в умовах завантаженості мережі. Pantech UM175 дозволить Вам на якісно високому рівні користуватися всіма перевагами мобільного 3G Інтернету.


Опис Pantech UM175

Даний 3G модем здатний працювати в автоматичному режимі в мережах CDMA 1x EVDO Rev.0 на швидкості до 2.4 Mб / сек, а також в мережах CDMA 1x EVDO Rev.A на швидкості до 3.1 Мб / сек. Має два радіоприймальних і один радіопередавальний тракти, що забезпечує коректну роботу в Hybrid Mode і більш ефективно працювати в умовах заниженого сигналу.


З цим модемом Ви легко зможете працювати в мережах CDMA 1x EVDO Rev.0 і Rev.A. Вам не буде потрібно проводити оновлення свого модему при запуску CDMA 1x EVDO Rev.A в мережі Вашого оператора, а це економія коштів і часу. Завжди і всюди буде мобільний Інтернет і електронна пошта на якісно високому рівні.

 


У Pantech UM175 присутній сучасна функція автоматичної інсталяції, автоматично встановлює софт до модему з його внутрішньої пам'яті.


Характеристики PANTECH UM175:

Стандарт: CDMA 1x EV-DO Rev. A


-швидкість завантаження до 3.1 Мбіт / сек.

 -швидкість передачі до 1.8 Мбіт / сек.


 


Інтерфейс Pantech UM175: USB

Підтримка R-UIM-карти: Немає

Підтримка ОС: MS Windows 2000 / XP / 7

Габарити Pantech UM175: 3.61 "x 1.46" x .65 "


Розміри Pantech UM175: 71 x 28 x 15 мм

Вага: 31 г


Тип пристрою Pantech UM175: USB модем для стаціонарного комп'ютера або ноутбука

Процесор Pantech UM175: Qualcomm® MSM6800

 


Додаткові характеристики Pantech UM175:


працює з операційними системами Windows 2000 / XP / Vista / 7 (32/64), Mac OS X 10.4.8 і пізніше, Linux

програмне забезпечення англійською мовою

підтримка SMS

роз'єм для підключення зовнішньої антени

 


USB модем Utstarcom UM 175 (або Pantech UM-175) Rev.A. призначений для підключення мобільного 3G інтернету в ноутбуках або стаціонарних комп'ютерах.

Дуже добре зарекомендував себе цей USB модем по надійності і швидкості роботи. Рівень сигналу можна оцінити тільки через спеціальний менеджер, який йде в комплекті з драйверами, візуально блимає тільки синій (є мережа оператора) або червоний (немає мережі) індикатор.

Конектор повертається на 180 градусів, що робить зручним підключення в USB порти в найбільш недоступних місцях. Проте при підключенні до стаціонарного комп'ютера рекомендується испльзование USB перехідника. Це дає можливість розмістити модем Pantech UM-175 в місці найкращого сигналу. Подовжувач не бажано використовувати велику довжину, так як недостатнє харчування може унеможливити використання модему.


Так само треба мати на увазі, що на ринку є велика кількість неякісних USB-подовжувачів, які при невеликій довжині мають досить великий внутрішній опір і не дають можливість працювати в Інтернеті, або істотно падає швидкість обміну даними.


Даний 3G модем має вбудовану антену і гніздо для підключення зовнішньої.


Виглядає дуже симпатично, невеликий за розмірами, має хорошу чутливість, дозволяючи працювати в зонах невпевненого прийому.

UTStarcom UM175 відмінно працює в мережах операторів CDMA Україна, Інтертелеком, PEOPLE.net

 

Стандарт

CDMA

Технические характеристики

Модем
CDMA EVDO Rev A.
Работа с Ruim-картой
1 SIM

Антенна

Подключение выносной антенны
2013 г.
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.


0
0