;

Кабель для роутера

Практично в кожному будинку сьогодні є інтернет. І більшість людей із задоволенням використовують всесвітню павутину для навчання, роботи і всіляких справ. Але для того, щоб підключення до мережі Інтернет було надійним, необхідно мати якісне обладнання. Для цього необхідні не тільки маршрутизатори - роутери, а й кабелі, які відповідають сучасним технічним стандартам. 

Кабель для роутера може називатися по-різному, в залежності від своїх технічних особливостей. Наша компанія пропонує купити найрізноманітніші патч корди, на найпривабливіших, вигідних умовах. Ми пропонуємо відмінний сервіс і висококласне обслуговування, а також відмінні товари за мінімальну вартість. Patching cord в перекладі з англійської мови з'єднувальний шнур. Саме такими шнурами утворюється локальна мережа, або через інтернет. 

Кабелі для роутера і їх особливості

Назв кабелів, які необхідні для забезпечення роботи маршрутизаторів, досить багато. І тільки вузькі фахівці можуть знати їх повністю і розуміти їх істотні відмінності. Але основні моменти повинен знати і звичайний користувач мережі Інтернет. Це як мінімум знадобиться для того, щоб самостійно підібрати необхідний патч корд і не просити допомоги у майстри, а відповідно не платити йому зайві гроші:

 • мережевий кабель;

 • Віто парний кабель;

 • патч корд;

 • кручена пара;

 • Ethernet-кабель;

 • LAN-кабель;

 • оптичні шнури;

 • мідні;

 • обміднені (ССА);

Всі ці патч корди ви можете купити у нас, вони є практично синонімами і позначають один і той же предмет. Єдине, що слід враховувати, це те, що LAN-кабель може послужити для організації локальної мережі. Якщо вам необхідно купити патч корд врахуйте, що існують сучасні його види, наприклад оптичні патч корди. Вони більш функціональні і швидкість передачі інформації в них більш висока. Виготовляються такі кабелю з оптоволокна, яке за своїми технічними властивостями значно перевершує мідь. 

Мережевий кабель для роутера необхідний тоді, коли ви хочете організувати локальну мережу з декількох комп'ютерів з виходом на один маршрутизатор. Сьогодні подібне не є новинкою. Кабель для з'єднання роутера і комп'ютера служить там, де є комп'ютер, а значить в кожному будинку. 

У багатьох сім'ях є кілька комп'ютерів, якими користуються різні члени сім'ї. В такому випадку створення мережі не тільки зручно, але й часом необхідно. Так батько може займатися роботою в інтернеті, а його дитина в цей час робити уроки за допомогою комп'ютера. Мати в той же час може переглядати рецепти на кухні. Щоб зробити таку локальну мережу, необхідний патч корд для роутера. Наша компанія пропонує купити мережеві кабелі для роутерів на найвигідніших умовах. Купити кабель для вай фай роутера ви можете, у нас за найкращими цінами в інтернет.

Якщо ж є необхідність або бажання працювати на комп'ютері в саду, на подвір'ї, у віддаленій кімнаті, то знадобиться відповідний маршрутизатор і кабель для роутера відповідної довжини. 

Купуйте кабелю для маршрутизатора в нашій компанії

Якщо вам потрібно купити кабель для вашого пристрою, обов'язково звертайтеся в нашу компанію. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть з вибором кабель для вай фай роутера. Нами надається не тільки найкраща ціна, але і гарантія, а також швидка доставка. У нашому інтернет-магазині ви знайдете саме комутаційні шнури, які вам потрібні. Ми пропонуємо найкраще!Кабель для роутера Кабель micro USB 1 метр черный
Кабель   micro USB    - надійний аксесуар для зарядки и сінхронізації з ком..
235.60грн.
Кабель для роутера Кабель micro USB білий короткий (20-30 см)
Кабель micro USB - надійний аксесуар для зарядки и сінхронізації з комп'ютером різніх прістроїв, Які..
98.40грн.
Кабель для роутера Кабель LAN CAT 5E кручена пара (5 м) синій
Кабель, патч-корд UTP (для інтернету) LAN 5mПатч-корд - Це мережевий кабель який використовують для ..
111.60грн.
Кабель для роутера Кабель LAN CAT 5E кручена пара (2 м) синій
Кабель, патч-корд UTP (для інтернету) LAN 2mПатч-корд - Це мережевий кабель який використовують для ..
64.40грн.
Кабель для роутера Кабель LAN CAT 5E кручена пара (10 м) синій
Кабель, патч-корд UTP (для інтернету) LAN 10mПатч-корд - Це мережевий кабель який використовують для..
148.40грн.
Кабель для роутера Кабель Usb Type C 1 метр
Роз'єм USB Type-C об'єднує в собі все, що тобі може знадобитисяЦей дивовижний порт дозволяє заряджат..
235.60грн.
Кабель для роутера Кабель LAN CAT 5E кручена пара (20 м) синій
Кабель, патч-корд UTP (для інтернету) LAN 20mПатч-корд - Це мережевий кабель який використовують для..
207.20грн.
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Кабель для роутера — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Кабель для роутера:

 • GOODOK
 • ☝ Яка ціна на Кабель для роутера❓

  Середня вартість на товари категорії Кабель для роутера : 104 грн.

  0
  0