;

Антени для репітера

Підсилювач мобільного зв'язку або ретрансляція - це пристрій, що дозволяє поліпшити якість прийому сигналу. Такий пристрій дозволяє без проблем користуватися послугами зв'язку навіть при слабкому покритті мережі, її значну масу на базову станцію, високої щільності навколишньої забудови і рельєф місцевості, що створює «мертві зони». 


Призначення і конструкція репітера


Якщо в міській квартирі, на дачі або в заміському будинку погано працює бездротова мережа, варто придбати підсилювач сигналу мобільного зв'язку. Основним завданням підсилювача GSM сигналу є використання мобільного мережі в умовах, коли якість прийому радіохвиль слабке.


Підсилювач сигналу GSM складається з декількох елементів:


 • Антени, яка монтується зовні і отримує сигнал з вишки мобільного оператора;

 • Внутрішньої антени, яку встановлюють в приміщенні для передачі сигналу на телефон;

 • Кабелю, що з'єднує обидві антени GSM підсилювача сигналу;

 • І самого репитера який дублює сигнал;


Підсилювач мобільного зв'язку для телефону володіє певним коефіцієнтом покращити якість сигналу. Відповідно, пристрій підбирається з урахуванням можливостей базової станції. Але при занадто високому вхідному сигналі не виключена перевантаження підсилювача стільникового зв'язку, тому краще купити комплект обладнання з можливістю автоматичної або механічної регулювання ступеня посилення

Де можна використовувати

У нас можна придбати антени для репитеров, що відрізняються один від одного за своїми функціональними можливостями, що полегшує підбір варіанту на будь-які вимоги і переваги, а також фінансові можливості. Антени для активних підсилювачів підходять не тільки для використання в важкодоступних місцях, віддалених від міста, але і допомагають впоратися з поганим зв'язком. 

Подібне обладнання часто використовується в підземних парковках, адже якість сигналу там дуже погане. Оскільки зовнішні і внутрішнє антени на репітери мають компактні габарити і невелика вага, то їх легко монтувати.

На що звертати увагу при покупці

При виборі антени важливо враховувати безліч факторів, і одним з головних, без сумніву, є площа покриття конкретно вашого оператора, в залежності від значення зони впевненого прийому сигналу визначається і потужність необхідної для стабільної роботи Інтернету антена для ретранслятора. Наведемо практичний приклад:

 • Відстань знаходиться в межах 1-3 км, тоді оптимальним варіантом є обладнання з коефіцієнтів до 14 дБ.

 • Відстань знаходиться в межах 3-8 км, тоді оптимальним варіантом є обладнання з коефіцієнтом до 18 дБ.

 • Відстань знаходиться в межах 8-12 км, тоді оптимальним варіантом є обладнання з коефіцієнтом до 20 дБ.

Якщо ж потрібно просто стабілізувати з'єднання, і Ви перебуваєте в зоні впевненого прийому, то можна обійтися і технікою з коефіцієнтом 12 дБ.

Також важливо враховувати тип пристрою, відштовхуючись від його особливостей:

 • Опромінювачі, що встановлюються на супутникові тарілки (широко затребувані в приватному секторі без можливості підключення до кабельного телебачення).

 • Антени, які мають обмежену смугу посилення сигналу, відрізняються від інших варіантів більш високим коефіцієнтом посилення і великим робочим діапазоном.

У нас можна купити антену для репитера за вигідною ціною. Устаткування представлено у великому асортименті, а значить, ви без зусиль зможете підібрати варіант, який відповідає вашим вимогам. Ми надаємо гарантію на техніку, а також пропонуємо послуги з доставки та оплати будь-яким зручним способом (готівковий, безготівковий, накладений платіж).Антена для репітера Внутрішня антена для репітера 800-2700 Мгц -3дБ
Внутрішня антена для репітера призначена для посилення мобільного сигналу 3G 4G в частотному ді..
842.80грн.
Підсилювач GSM сигналу Антена планшетна Multi Band 9 dbi внутрішня
Антена планшетна Multi Band 9 dbi - внутрішня антена посиленою потужності - це відмінне рішення для ..
1128.40грн.
Підсилювач GSM сигналу Антена для репітера зовнішня 3G-4G 700-2700MHz
Зовнішня антена з посиленням на 12 dB, працює з 3G-4G в частотному діапазоні 700-2700MHz. Дану ..
1120.00грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Антени для репітера — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Антени для репітера:

 • Lintratek
 • GOODOK
 • China
 • ☝ Яка ціна на Антени для репітера❓

  Середня вартість на товари категорії Антени для репітера : 790 грн.

  0
  0