;

Тарифи 4G / 3G інтернету

У наш час складно звичайній людині уявити життя без інтернету. Тепер коли весь світ пов'язаний в клубок всесвітньої глобальної павутини. Будь-яка важлива інфраструктура не може працювати без даної технології. Особливо тепер набирає популярність використання бездротового інтернату. 


Бездротовий інтернет дуже зручна річ в плані своєї компактності і універсальність. На даний момент найпопулярнішими провайдерами в Україні мобільного інтернету є Vodafone, Київстар, lifecell. 

У кожного оператора є купа своїх тарифів які детально розписані в одній з наших статей  чим можна замінити інтертелком .

Підбір оператора мобільного зв'язку це важливе рішення від якого буде залежати якість вашого інтернету. Якщо ви вже на цій сторінці, то значить вже готові зробити свій перший крок до 4G інтернету. 


Щоб заощадити вам масу часу при виборі тарифу. Ми дамо вам пару правильних рад.

В першу чергу якщо ви хочете довго і з комфортом користуватися мобільним інтернетом вам варто визначитися з оператором стільникового зв'язку. А саме який оператора дає вам найкраще покриття інтернету у вашій місцевості. Для цього вам достатньо взяти сім карти в різних операторів і протестувати швидкість 4G інтернету на мобільному телефоні. Якщо у вас відмінно ловить тільки один оператор і швидкість хороша, то беріть його тариф. 

Тарифний план оператора ви вже підбираєте згідно вашим цілям для інтернету. Для навчання і просто почитати новини вистачить звичайних тарифів з не великою кількістю трафіку в місяць до 20-30гб. Ну а якщо ви любите дивитися серіали і грати в ігри онлайн і ще проводити трансляцію. Те однозначно вам потрібен буде тарифний план з безлімітним трафіком. Однак не все так солодко з такими тарифами більшість операторів після використання 20-40 гб на добу починають обрізати швидкість до 1-3 Мб / сек. Іноді таку проблему вдається вирішити при укладанні контракту з оператором мобільного зв'язку однак ціна тарифного плану може бути вище.Тариф 4G / 3G інтернету Vodafone SuperNet Start 5 Гб/мес за 110грн (Пакет/Настройка оборудования/Аванс 110грн (на счету 110 грн)
Vodafone SuperNet Start 5 Гб/мес за 110грн (Пакет/Настройка оборудования/Аванс 110грн/услуги банка 5..
399.00грн.
Тариф 4G / 3G інтернету Тариф Киевстар макс/безл за 300грн/мес (Пакет/Послуги з активації (1 месяц Free)
Стартовий пакет від Київстар - Максимальний Безлім..
599.00грн.
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ Тарифи 4G / 3G інтернету — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога Тарифи 4G / 3G інтернету:

  • Ukraine
  • Vodafone
  • ☝ Яка ціна на Тарифи 4G / 3G інтернету❓

    Середня вартість на товари категорії Тарифи 4G / 3G інтернету : 303 грн.

    0
    0