;

5G модеми

Технологічний розвиток світу стрімко набирає обертів. Технології зв'язку стали не виключенням в своєму розвитку. Так кожні 10 років на ринку зв'язку з'являються нові технології і стандарти, які дозволяють досягати неймовірних можливостей в сфері комунікацій. 

Все це починалося з появою першого стандарту 1G, хоча назва з'явилася набагато пізніше. Якщо бути точніше, то вже з появою технології 2G. 

Зараз же всі сучасні провайдери в основному використовують для передачі голосового зв'язку та інтернету працює в стандарті 3G / 4G. Однак технологічний бум теж не залишив цей аспект без змін. 

Буквально недавно весь світ дізнався про появу нової понад швидкісної технології передачі даних 5G. 

Історія 5G

Саме використання даного стандарту для телефонів і інших пристроїв провайдери анонсували зовсім не давно. Тільки в 2015 році з'явилися перші згадки про нові можливості які надає дана технологія.

Однак тільки до 2018 року були організовані та запущені перші комерційні мережі 5G. На цей момент активно використовують дану технологію Південна Корея і Монако. У США і Китаї тільки запустили частина покриття. Хочемо так само відзначити що з 1 грудня 2019 по 31 травня 2020 року в Україні тестують дану технологію. Для тестування взяли 6 великих міст: 

Київ;

Дніпро;

Харків;

Львів;

Одеса;

Черкаси.

Відмінності технологи 5G від інших поколінь зв'язку

Сама технологія 5G працює на новому спектрі частот що не завантажені на цю мить. Даний спектр частот, а саме від 24 до 90 ГГц має міліметрові хвилі. Раніше даний діапазон не використовувалася для комунікацій зв'язку, з цього коли почали його в перші тестувати і використовувати те користувачам відкрилися не бачені можливості в швидкості передачі даних.

Тепер звичайний модем з підтримкою технології 5G зможе забезпечити вас швидкістю до 20 Гбіт / с при скачуванні, і до 10 Гбіт / с на завантаження файлів.

Для прикладу звичайний фільм в 4K дозволі який важить 20 гб можна скачати за все за пару хвилин.

Якщо порівняти дані можливості з 4G, то швидкість зросла в цілих 20 разів. Це все дозволяє користувачам обмінюватися даними майже в реальному часі. Детальніше почитати про технологію 5G ви зможете в нашій статті " Що таке 5G "

Купити 5G модем: для кого це вигідно

Якщо говорити про технологію 5G в цілому, то вона більше підходить для промислової сфери діяльності. Але купуючи 5G модем для особистого використання ви теж не залишитесь осторонь від нових можливостей. Для прикладу ви зможете створити з 5G модем повністю розумний будинок яким можна буде керувати за будь-якої точки землі. 

На цей час найпопулярніші виробники які почали випускати свої пристрої з підтримкою 5G це Huawei і Samsung. Samsung так само випустив власний 5G модем xynos Modem 5100 . Якщо модеми від компанії Huawei працюють тільки в режимі 4G і 5G, то модем Samsung може почати свою роботу з 2G і забезпечувати швидкість до 6 Гбіт / с, в залежності від роботи частотному діапазоні. Стаціонарний 4G роутер Huawei B618
Huawei B618 - роутер, що має форму прямокутника. Він цілком розміститься на столі як річ декору. А р..
9942.80грн.
4G мобільний роутер Netgear Nighthawk M2 (MR2100)
Netgear MR2100 Nighthawk M2Технології / Діапазони • LTE Cat. 20, підтримка 5-діапазонною а..
20379.00грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ 5G модеми — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога 5G модеми:

 • Netgear
 • ☝5G модеми — які найдешевші❓

  ТОП-5 недорогих товарів в категорії 5G модеми:

 • Huawei B618, 5G модеми, Huawei, 7299
 • Netgear Nighthawk M2 (MR2100), 5G модеми, Netgear, 9622
 • ☝ Яка ціна на 5G модеми❓

  Середня вартість на товари категорії 5G модеми : 15370 грн.

  0
  0