Антена Автомобільна 700-2700 МГц 9 дБ

Код товару:
130
Артикул:
1000108
Виробники
MPN:
A700m9
Наявність:
В наявності

855.60грн.


Аксесуари
Перехідник для роутера і модема TS9
Коаксіальний кабель RG-58U 10 метрів

Антена 3G / 4G MIMO призначена для посилення сигналу операторів Київстар, Водафон, Лайфселл як на частоті 1800 мГц, так і 2600 мГц. Вона може бути укомплектована різними роз'ємами для підключення до стаціонарних роутера, модемів і мобільним wifi роутера. Проста в першому підключенні і використанні. Настільний або настінне використання. Підвищує ефективність мобільного точки доступу до 50%. Goodok.com.ua Антена 3G / 4G MIMO призначена для посилення сигналу операторів Київстар, Водафон, Лайфселл як на частоті 1800 мГц, так і 2600 мГц. Вона може бути укомплектована різними роз'ємами для підключення до стаціонарних роутера, модемів і мобільним wifi роутера. Проста в першому підключенні і використанні. Настільний або настінне використання. Підвищує ефективність мобільного точки доступу до 50%. Goodok.com.ua Антена 3G / 4G MIMO призначена для посилення сигналу операторів Київстар, Водафон, Лайфселл як на частоті 1800 мГц, так і 2600 мГц. Вона може бути укомплектована різними роз'ємами для підключення до стаціонарних роутера, модемів і мобільним wifi роутера. Проста в першому підключенні і використанні. Настільний або настінне використання. Підвищує ефективність мобільного точки доступу до 50%. Goodok.com.ua

Автомобільна антена для 3G / 4G - пристрій, призначення якого полягає в посиленні сигналу автомобіля. Підходить також для застосування на території приватного будинку або в квартирних приміщеннях. Частотні діапазони - 700-2700 МГц. За рахунок цього забезпечується підтримка мереж всіх мобільних операторів України.


Вид даної антени - всенаправленний. Це дозволяє використовувати девайс в якісно зовнішнього і внутрішнього підсилювача.


Додаткові характеристики


Автомобільна антена для 3G / 4G модемів і роутерів є всенаправленной і може використовуватися як автомобільна, так і в якості кімнатної або зовнішньої в умовах міської забудови або на відстанях до 10 км від базової станції оператора. Коефіцієнт посилення - 9дБ.


До складу автомобільної антени входять 4 елемента - магнітна основа і три з'єднуються між собою складових. У комплекті додається кабель зниження RG58 довжиною 3 метри. Опір - 50 Ом. Зважаючи на наявність F-роз'єму, є можливість підключення антенного перехідника.


Антена 3G / 4G MIMO призначена для посилення сигналу операторів Київстар, Водафон, Лайфселл як на частоті 1800 мГц, так і 2600 мГц. Вона може бути укомплектована різними роз'ємами для підключення до стаціонарних роутера, модемів і мобільним wifi роутера. Проста в першому підключенні і використанні. Настільний або настінне використання. Підвищує ефективність мобільного точки доступу до 50%. Goodok.com.uaАнтенна 3G / 4G MIMO призначена для посилення сигналу операторів Київстар, Водафон, Лайфселл як на частоті 1800 мГц, так і 2600 мГц. Вона може бути укомплектована різними роз'ємами для підключення до стаціонарних роутера, модемів і мобільним wifi роутера. Проста в першому підключенні і використанні. Настільний або настінне використання. Підвищує ефективність мобільного точки доступу до 50% .Антенна 3G / 4G MIMO призначена для посилення сигналу операторів Київстар, Водафон, Лайфселл як на частоті 1800 мГц, так і 2600 мГц. Вона може бути укомплектована різними роз'ємами для підключення до стаціонарних роутера, модемів і мобільним wifi роутера. Проста в першому підключенні і використанні. Настільний або настінне використання. Підвищує ефективність мобільного точки доступу до 50%.

технічні характеристики

Тип
Антенны
Области применения
Наружные
Усиление
9 dbi дБи
Вид
Всенаправленная
Коннектор
F (мама)
Дополнительные характеристики
Совместимость с 3G/4G оборудованием; Автомобильная антенна
Диапазон частот
700-2700 МГц ГГц
Розміри
70 мм (магнит) и 915 мм (высота)
Длина кабеля
3 метра
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Рекомендуем посмотреть
0
0