Інтерфейсний приймач бездротових датчиків Ajax uartBridge

Код товару:
9729
Виробники
Наявність:
Нет в наличии

749.00грн.


Приймач бездротових датчиків Ajax uartBridge дозволяє інтегрувати бездротові датчики Ajax з централями інших виробників. Ajax uartBridge оснащений приймачем радіосигналів і з'єднується з централлю за допомогою з'єднувального проводового інтерфейсу UART. При спрацюванні датчика, він відправляє сигнал на приймач uartBridge, який, отримуючи сигнал, обробляє його і по інтерфейсу UART передає на централь повідомлення, в якому зазначені точна ID датчика, код тривоги, рівень заряду батареї, рівень сигналу та інші параметри.


Приймач оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, приймач має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 2000 м від датчиків на відкритій місцевості.


Даний бездротової датчик руху можна використовувати для охорони будь-яких об'єктів: квартир, приватних будинків, дач, офісів, магазинів, складів, виробничих та інших приміщень.


Особливості:

  • Приймає сигнал від бездротових датчиків і за узгодженою системою команд передає по інтерфейсу UART інформацію про подію на централь
  • Відстежує коректну роботу датчиків в мережі
  • Відстежує розряд батареї датчиків
  • Детектує глушіння радіоканалу зловмисниками
  • Шифрування повідомлень і захист від підробки
  • Адресна передача тривоги і службової інформації на централь
  • Антена приймача оптимізована і узгоджена для більш якісного прийому сигналів усередині будівель
  • Підтримка оновлень прошивки
  • Максимальна відстань між датчиками і приймачем становить до 2000 м за умови прямої видимості

технічні характеристики

Тип
Приймачі датчиків
Дополнительные характеристики
Робоча частота: 868 МГц;Дальність передачі сигналу: 2000 м;Максимальна кількість пристроїв, що підключаються: 100;Напруга живлення: 5 В;Сумісність:Ajax MotionProtect;Ajax DoorProtect;Ajax GlassProtect;Ajax SpaceControl
Гарантія
12 місяця
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


0
0