Про компанію

ЩО ВІДРІЗНЯЄ GOODOK ВІД ІНШИХ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ аналогічного профілю?
 
  Майже весь товар є в наявності! Ви можете зараз приїхати і купити в реальному магазині! (В робочий час і якщо кнопка купити присутній)
Грамотна консультація по 3G і 4G LTE модемів і wifi роутера.
При замовленні до 16-00 відправка товарів кур'єрською службою в день замовлення.
Наші менеджери грамотно проконсультують, запрограміруют, якщо треба і підключать до будь-якого оператора України.
Великий вибір роутерів як мобільних, так і стаціонарних а також модемів за найнижчими цінами на ринку України.
Це on-line магазин, який має своє територіальне представництво - реальний магазин в Києві. У ньому Ви також можете придбати особисто модем, роутер, антену, мобільний телефон стандарту GSM або CDMA, якщо, наприклад, хочете заощадити на доставці.
Для наших клієнтів працює гарантійний сервісний центр. Наші експерти завжди готові допомогти Вам вслучае виникнення проблем з налаштуванням модему, використанням стаціонарної бази, факсу та іншого обладнання CDMA, GSM і LTE.
Фахівці відділу підключення полегшать вибір оператора в залежності від карти покриття операторів, їх тарифів і особливостей в обслуговуванні абонентів. У нас ви зможете підключитися до мережі будь-якого з операторів, вибрати відповідне обладнання, налаштувати його для найбільш оптимальної роботи.
 
 
  Наш магазин здійснює продаж і доставку модемів і роутерів (як мобільних, так і стаціонарних) стандарту CDMA, модемів 3g і 4G LTE по Україні. Будучи прямим постачальником більшості представлених в каталозі моделей мобільних, GOODOK пропонує своїм клієнтам ціни нижче ринкових, а за багатьма позиціями знаходиться просто поза конкуренцією.
 
 
 
  Крім того, GOODOK, як офіційний дилер, проводить підключення до всіх мобільних операторів CDMA України, в тому числі Intertelecom, що підтримує новітній стандарт зв'язку 3G EVDO REV.B. Підключення здійснюється згідно з діючими тарифами оператора без будь-яких націнок з боку магазину.
 
  CDMA (Code division multiple access) - стандарт зв'язку, який завдяки високій якості і конфіденційності передачі даних довгий час використовувався виключно військовими відомствами і структурами держбезпеки, - ось уже близько 15 років доступний для використання в цивільній сфері.
 
На даний момент відбувається активне впровадження і розвиток стандарту LTE в усьому світі. Це стосується і України. Надійний зв'язок забезпечують мобільний оператор «Інтертелеком», а вибір мобільних і стаціонарних телефонів стандарту CDMA, хоч поки і не може зрівнятися з таким для GSM-телефонів, але здатний задовольнити найвибагливішого покупця.
 
Мобільний зв'язок CDMA має ряд факторів, що вигідно відрізняють її від інших стандартів, і дозволяють говорити про неї, як про стандарт майбутнього. Чи не більше і не менше.
Чи хочете Ви крокувати в ногу з часом і користуватися всіма перевагами CDMA в Україні, або залишитися «за бортом» прогресу - вирішувати в кінцевому підсумку тільки Вам.
 
 
замовлення
 
  Шановні покупці та партнери!
Ми завжди готова допомогти Вам придбати товар або отримати послугу на вигідних умовах в нашому інтернет-магазині «GoodOk.com.ua».
 
  Надаємо Вашій увазі широкий вибір можливостей з придбання обладнання стандартів GSM, LTE і CDMA, його встановлення, налаштування, підключення.
 
Звертайтеся до нас за консультацією, ми завжди раді вам !!
 
 
1. Замовлення через сайт.
 
  Даний сервіс дозволяє зробити заявку на придбання обраної техніки через сайт в будь-який час доби за допомогою посилання "Купити", яка знаходиться на сторінці опису товару. При натисканні на посилання товар додається в "Корзину покупця", де Ви можете переглянути кількість обраних одиниць товару і отримати остаточну вартість замовлення. Також є можливість повернутися в каталог і змінити кількість цікавить Вас товару, додати або видалити товар і зробити одну заявку відразу.
 
  Для оформлення замовлення необхідно заповнити невелику форму з контактною інформацією та адресою доставки, будьте уважні при заповненні графи "контактний телефон".
 
  Обробка Вашої заявки займає від 5 до 30 хв., В робочий час, після чого продавець-консультант зв'язується з Вами для підтвердження замовлення. Товар доставляється тільки після підтвердження замовлення! Обробка заявок в робочі дні з 10.00 до 19.00, в суботу і неділю з 11.00 до 16.00. Якщо Ви зробили заявку в неробочий час, вона буде оброблена вранці наступного робочого дня.
 
  Переваги даного методу:
- немає необхідності телефонувати в магазин, ми самі Вам передзвонимо;
- економія часу на спілкуванні з продавцем про наявність та ціну товару;
- вказівка ​​точних контактних даних.
 
Доставка телефонів, 3g і 4G LTE модемів і wifi роутерів по Україні в будь-якому напрямку службою Нова Пошта.
 
(Прохання вказувати в примітці номер складу Нової Пошти у вашому населеному пункті при замовленні товарів на Goodok.com.ua)
 
 
2. Телефонний дзвінок.
 
Ви можете зателефонувати за основними телефонами інтернет-магазину GoodOk:

044 228-00-08

094 828-00-08

095 238-00-08

067 866-83-61 


0
0