;

ТВ комплекти

Хочете придбати якісні комплекти для телевізора? Є бажання придбати сучасну техніку, яка виправдає вкладені кошти і очікування? У нашому Інтернет-магазині ви зможете підшукати для себе набори, керуючись їх: 


 • технічними характеристиками;

 • експлуатаційними властивостями;

 • вартістю;

 • брендом.


Особливості 


Комплекти для ТВ - обладнання, яке повинно бути якісним, бо інакше не вдасться отримувати хорошу трансляцію. Сам сигнал надходить на землю з апарату, що знаходиться в космосі і обертового синхронно з землею. Ці супутники називають геостаціонарними і для стабільної передачі даних на земні приймачі досить разової настройки. Для отримання доступу до певних каналів, абонентам потрібно купувати спеціалізовані комплекти обладнання, функція яких полягає в:


 • прийомі сигналу, що надходить із супутника;

 • його обробці;

 • трансляції на телеекрани.


Справитися з такою поставленим завданням допоможе антена, доповнена конвертором або ресивер. До вибору такого обладнання потрібно підходити особливо відповідально. Варто зауважити, що в найвіддаленіші ділянки країни трансляція аналогових каналів відбувається низької якості. Це стає перешкодою перед установкою звичайної ефірної антени. Це виправдано тим, що чим далі населений пункт перебувати щодо телевежі, тим менше ймовірність отримати гарне зображення. Такі міста і селища не потрапляють в зону мовлення і відмінне рішення - вибір супутникового ТБ.


Таким телебаченням користуються і сучасні жителі міст, щоб отримати доступ до різноманітних каналів і ідеальної передачі сигналу. Щоб підібрати готові рішення комплектів для ТВ і не розчаруватися в придбанні звертають увагу на ряд важливих моментів.


 1. Функціональність техніки.

 2. Кількість каналів і можливість їх вибору.

 3. Зручність експлуатації.

 4. Способи налаштування.


Практично всі оператори 21 століття пропонують для своїх абонентів канали переважно в якості HD, але для їх перегляду потрібні спеціальні установки, що складаються з тарілки і ресивера. 


критерії вибору


Жителям віддалених міст і регіонів потрібно пам'ятати про те, що оптимальний діаметр супутникових антен - це 70-80см. Це необхідно через те, що показник потужності сигналу, що приймається в конкретних точках географічного покриття, буде нерівномірною. Так як супутник геостаціонарній, то і мовлення за межами міста буде проводитися через великоформатні тарілки. 


Антена буде виконувати ту ж функцію, що і дзеркало, встановлене всередині телескопа. 


 1. Уловлювання сигналу.

 2. Посилення.


Чим більше площа антеною конструкції, тим чистіше і якісніше буде прийнята хвиля. Ресивер буде її не тільки приймати, але і декодувати, покращувати. Функціонал таких апаратів значно вдосконалений, так як з їх допомогою тепер можна переглядати фото, а також інші медіа-файли. У тому числі на інноваційних ресіверах вийде:


 • сформувати канали на свій смак;

 • скористатися функцією телегіда.


Вибирайте товари нашого Інтернет-магазину, в якому для клієнтів надається: 


 • доставка;

 • оплата декількома способами;

 • гарантія на всі продукти.


У нас найнижчі ціни, краще обслуговування, безкоштовна консультація. Поспішайте переглянути весь асортимент і замовити модель комплекту обладнання для ТВ, яка влаштує за всіма параметрами.ТВ комплект Huawei E5372Ts-32 + Антенный комплект 21ДБ LTE *
Характеристики Huawei E5372 LTE Cat4 Mobile WiFi HotspotВиробник: HuaweiСтандарт: GSM / LTE / HSDPA ..
2490.00грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ТВ комплекти — які найдешевші❓

ТОП-5 недорогих товарів в категорії ТВ комплекти:

 • Huawei E5372Ts-32 + Антенный комплект 21ДБ LTE *, ТВ комплекти, Huawei, 6676
 • ☝ Яка ціна на ТВ комплекти❓

  Середня вартість на товари категорії ТВ комплекти : 2490 грн.

  0
  0