Lintratek KW19L-GDW Репитер

Код товару:
6714
Виробники
Наявність:
В наявності

5090.00грн.


Трьохдіапазонний ретранслятор Lintratek KW19L GDW призначений для роботи в мережах 2G / 3G / 4G з операторами Київстар, Vodafone, Lifecell і Трімоб. Використовується для посилення сигналу мобільного зв'язку, як для забезпечення якісного голосового зв'язку, так і збільшення швидкості передачі даних.


Lintratek KW19L-GDW здатний підсилювати сигнал в діапазонах GSM 900 МГц, GSM 1800 МГц, LTE 1800 МГц і WCDMA 2100 Мгц, що робить його одним з найбільш універсальних рішень для посилення мобільного зв'язку та високошвидкісного 3G / 4G інтернету в широкому спектрі частот.


Застосовується в зонах зі слабким або поганим сигналом, котеджах, офісах, промислових об'єктах, підземних паркінгах, в підвальних приміщеннях, в залізобетонних і металевих спорудах, сходових клітках багатоповерхівок.


Переваги репитера Lintratek KW19L GDW:

Робота у всіх стандартах зв'язку і широке охоплення використовуваних частот

Велика площа покриття

Сучасний дизайн, компактні розміри - підходить для житлових приміщень

низький рівень споживання енергії

Простота в установці

Немає негативного впливу на екологію

Комлект посилення стільникового зв'язку на базі репитера Lintratek KW19L GDW складається з двох і більше антен, одна з яких встановлюється на вулиці в зоні найбільш впевненого сигналу і направляється в сторону базової станції. Сигнал від такої антени надходить по кабелю на ретрансляція, встановлений всередині приміщення, а від нього лунає на внутрішні антени, встановлені всередині приміщення, де необхідно забезпечити стільниковий зв'язок.


Репитер 900/1800/2100 Мгц Lintratek KW19L GDW є потужним професійним обладнанням, але також може бути самостійно встановлений споживачем.


На передній панелі ретранслятора розташований дисплей з відображенням сили сигналу окремо по кожній частоті. Це дає можливість візуально оцінити якість сигналу мобільної мережі і при необхідності переорієнтувати зовнішню антену в оптимальному напрямку.


Порядок установки репитера:

1) Необхідно встановити зовнішню антену так, щоб вона була спрямована на найближчу вишку мобільного оператора, місцем для установки може бути дах будинку або офісу, добре закріплена щогла і т.п. Дуже важливо, щоб зовнішня антена перебувала на більш високому рівні по відношенню до внутрішньої антени (довжина йде в комплекті з зовнішньою антеною коаксіальногокабелю становить 10 метрів);

2) Встановлюємо внутрішню антену так, що б ретрансляція з встановленої на нього вбудованою антеною, знаходився на відстані не менше 10 метрів від зовнішньої антени, чим більше буде відстань між антенами, тим краще буде якість сигналу;

3) Кабель зовнішньої антени підключається до роз'єму BTS, зовнішня антена підключається до роз'єму Mobile (MS), і тільки після цього можна підключити репітер до мережі живлення, в іншому випадку недотримання порядку встановлення може призвести до поломки самого репитера;

4) Репитер готовий до роботи і через кілька хвилин, якщо Ви правильно все підключили, то сигнал від будь-якого з наявних в зоні доступу операторів зв'язку буде посилено за можливості до максимального рівня.


Зверніть увагу!

Внутрішня і зовнішня антени бажано повинні бути розділені перешкодою, яка не буде пропускати сигнал зв'язку. Важливо також розділяти горизонтальні площини антен (наприклад: зовнішня на даху, внутрішня - всередині будинку, в нижній його частині). В іншому випадку можливий небажаний ефект луни, коли ретрансляція буде посилювати свій власний сигнал.


Можливі неполадки:

• Немає сигналу - постарайтеся направити антену так, що б вона була максимально точно спрямована на найближчу вишку стільникового оператора, спробуйте змінити положення зовнішньої антени, переконайтеся, що сигнал в зоні зовнішньої антени не слабкіше -70Дбм, збільште дистанцію між зовнішньою і внутрішньою антенами.

• Попередження: GSM репитер, підсилювач мобільного зв'язку не може створити сигнал з нічого. Там де немає ніякого покриття в принципі, робота підсилювача сигналу неможлива. Якщо хоч якийсь слабенький сигнал (може періодичний) мобільного оператора буде, то даний пристрій перетворить його в нормальний для зв'язку.


Характеристики репитера Lintratek KW19L-GDW

Тип пристрою Репитер, Підсилювач, Трьохдіапазонний ретранслятор

Діапазон частот 900 МГц, 1800 МГц, 2100 МГц

Стандарт зв'язку GSM, LTE, WCDMA

Підтримка операторів - Київстар, Vodafone, Lifecell, Трімоб

Налагодження та контроль параметрів системи РК-дисплей з індикатором вхідного сигналу

Смуга робочих частот GSM + DCS + WCDMA:

Завантаження 890 ~ ​​915/1710 ~ 1785/1920 ~ 1980 МГц

Вивантаження 935 ~ 960/1805 ~ 1880/2110 ~ 2170 МГц


Коефіціент посилення

• станція-абонент - 65 ± 2 дБ

• абонент-станція - 65 ± 2 дБ

Пульсація в смузі ≤4дБ


Область застосування - збільшення покриття 4G LTE і мобільного зв'язку GSM

Охоплення: 800-2000 м² (при відсутності перешкод у вигляді стін і перегородок)

Інтерфейс підключення N-female

Харчування 5 B, 1 А через мережевий адаптер 220 В

Споживана потужність <24 Вт

Коефіцієнт шуму при максимальному посиленні до 8 дБ

Максимальна вихідна потужність, яку обмежує схемою автоматичного регулювання посилення - 19 дБм (50 мВт)

КСВ входів, не більше 1,4

Хвильовий опір входів 50 Ом

Габарити 230 * 180 * 20 мм

Вага 900 грам

Діапазон робочих температур, С º -10 до +55 градусів

Захист від вологи IP40

Вологість <90%

Тип установки Настінна установка

У комплект посилення стільникового зв'язку Lintratek KW19L-GDW входить:

GSM / LTE ретрансляція Lintratek KW19L-GDW з блоком живлення

зовнішня антена 12dB все частоти 700-2700MHz (прямокутний блок);

внутрішня роздає антена 3dB кругового дії з кабелем 2м (для 2G / 3G / 4G і покриттям 100-400m²);

10 метрів кабелю RG60 для зовнішньої антени;

монтажний комплект;

інструкція, упаковка

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


0
0