;

ТВ антени

Щоб купити ТВ антену і не розчаруватися в її якості, варто вибирати для покупки саме наш Інтернет-магазин, в якому для клієнтів надається:


 • оперативна доставка;

 • оплата будь-якими, зручними для вас способами;

 • гарантія на всі товари. 


Особливості 


Антена для телевізора - це невід'ємна частина будь-якого телевізора. Саме з її допомогою можна значно поліпшити те, наскільки якісно буде виконано прийом сигналу ТБ каналів. Саме від цієї конструкції залежить те, яким саме буде мовлення.


 1. Аналоговим.

 2. Цифровим.

 3. Супутниковим. 


Останнім часом найбільш затребувані антени для супутникового і цифрового ТБ. При придбанні обладнання потрібно звертати увагу на: 


 • тип хвильового каналу;

 • охоплення прийому сигналів;

 • коефіцієнт, на який буде проводитися посилення сигналу. 


ТВ антени зовнішні відбирають за значенням масштабу робочої частоти. В результаті установка може бути: 


 • діапазонна;

 • одноканальна;

 • всехвильовий. 


На габарити приймача безпосередньо вплине довжина хвилі. Щоб приймати не аналогове ТБ, а цифрове необхідна наявність не тільки антени, але і телеприймача, здатного підтримувати стандарти DVB-T2, але його можна замінити на ресивер, причому спеціального призначення. Купуючи такі конструкції, як антена для телевізора враховують і інші особливості.


 1. Цифрове мовлення можливо тільки в дециметровому діапазоні. Метровий не є відповідним.

 2. В обов'язковому порядку необхідно присутність підсилювача. Він буває у вигляді датчика, вбудованого в корпус антени і чи його встановлюють окремо. Прилад з вигляду нагадує компактний блок з автономним живленням. Це поліпшить якість зображення.

 3. Щоб виключити перешкоди в трансляції та відтворенні зображення вибирають гостронаправлені приймачі.

 4. Якщо є така проблема, як зашумлення хвилі, то варто розміщувати обладнання з фільтром, здатним бути захистом від сигналу LTE.


У нас здійснюється продаж антен для телевізорів, які розподіляють на дві головні категорії.


 1. Кімнатна. Проста і затребувана розробка, в монтажі якої немає ніяких складнощів. До недоліку відносять слабкий прийом сигналів. Не рідко такі конструкції оснащують підсилювачами, щоб поліпшити якість прийому хвилі.

 2. Зовнішня. Може бути потужним приймачем телесигналу. Область застосування - покрівля багатоповерхового будинку, причому такі установки можна задіяти в колективній використанні. Те, якою буде висота щогли, безпосередньо залежить від того, скільки є перепон для передачі даних. Чим їх більше, тим вище розміщують антену. 


Підсилювачі для антен можуть бути активні і пасивні.


 1. Забезпечені підсилювачем потужності. Такі пристрої використовують, якщо ретранслятор встановлено дуже далеко і на шляху передачі хвилі є великогабаритні перепони, здатні спотворювати або обмежувати сигнал або ж їх застосовують в низинах, де може бути погана видимість на відстані від телевежі до приймача. 

 2. Вважаються практично ідеальними для тих, хто перебувати поруч з ретранслятором. Мінус - може призвести до шумів сигналу, що буває через сили, з якою він приймається. Вирішити питання можна - встановлюють приставки - атенюатори. 


Поспішайте замовити цифрові і аналогові антени для ТВ, а ми відправимо їх в самий найближчий час після підтвердження покупки. Ми гарантуємо те, що все купується обладнання зможе повністю виправдати вкладені кошти.ТВ антена T2 антена Хвиля 2-24 Light
Ефірна антена для прийому аналогового сигналу або цифрового телебачення в форматі DVB-T2. Доцільно в..
554.40грн.
ТВ антена Антена Хвиля 1-11 Light т2
Т2 Хвиля 1-11 приймає канали в діапазоні частот 470-862Мгц.Поставляється в розібраному стані без каб..
497.20грн.
Антена кімнатна Т2 Хвиля
Кімнатна телевізійна антена "ХВИЛЯ" придатна для прийому як звичайного (аналогового) ефірного телеба..
340.00грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Запитання і відповіді

☝ ТВ антени — найпопулярніші бренди ❓

Найпопулярніші бренди каталога ТВ антени:

 • GOODOK
 • ☝ Яка ціна на ТВ антени❓

  Середня вартість на товари категорії ТВ антени : 348 грн.

  0
  0