Комплект усиления сотовой связи Lintratek KW20L-GDW

Код товару:
6699
Виробники
Наявність:
В наявності

6890.00грн.


Підсилювачі GSM сигналу
Внутрішня антена для репітера 800-2700 Мгц -3дБ
Спліттер ZTE 1/2
Аксесуари
Кабель SYWV-50-5 (5 метрів)
Кабель SYWV-50-5 (10 метрів)
Кабель SYWV-50-5 (20 метрів)

Універсальний широкосмуговий Трьохдіапазонний ретранслятор для посилення голосового зв'язку і мобільного інтернету 2G / 3G / 4G від Київстар, Lifеcеll, Трімоб і Vodafone. Площа покриття до 2000 м2.


Використовується для посилення сигналу мобільного зв'язку, як для забезпечення якісного голосового зв'язку, так і збільшення швидкості передачі даних.


Lintratek KW20L-GDW здатний підсилювати сигнал в діапазонах GSM 900 МГц, GSM 1800 МГц, LTE 1800 МГц і WCDMA 2100 Мгц, що робить його одним з найбільш універсальних рішень для посилення мобільного зв'язку та високошвидкісного 3G / 4G інтернету в широкому спектрі частот.


Застосовується в зонах зі слабким або поганим сигналом, котеджах, офісах, промислових об'єктах, підземних паркінгах, в підвальних приміщеннях, в залізобетонних і металевих спорудах, сходових клітках багатоповерхівок.


Перевагами Lintratek KW20L GDW є

Прекрасне посилення голосового зв'язку і мобільного інтернету стільникових операторів

Робота в 2G / 3G / 4G і широке охоплення використовуваних частот

Площа покриття до 2000m²

Сучасний дизайн, компактні розміри - підходить для житлових приміщень

низький рівень споживання енергії

Простота в установці

Немає негативного впливу на екологію

 

Комлект посилення стільникового зв'язку на базі репитера Lintratek KW20L GDW складається з двох і більше антен, одна з яких встановлюється на вулиці в зоні найбільш впевненого сигналу і направляється в сторону базової станції. Сигнал від такої антени надходить по кабелю на ретрансляція, встановлений всередині приміщення, а від нього лунає на внутрішні антени, встановлені всередині приміщення, де необхідно забезпечити стільниковий зв'язок.


Репитер 900/1800/2100 Мгц Lintratek KW20L-GDW реалізований в міцному металевому корпусі і оснащений цифровим інформаційним дисплеєм, який відображає рівень посилення кожного з каналів окремо. Таке рішення дозволяє істотно спростити установку устаткування, навіть якщо ви не є фахівцем. Можливість оцінити якість сигналу мобільної мережі і при необхідності переорієнтувати зовнішню антену в оптимальному напрямку - безсумнівно великі переваги при установці або налаштування обладнання.


Характеристики репитера Lintratek KW20L-GDW

Тип пристрою Репитер, Підсилювач, Трьохдіапазонний ретранслятор

Діапазон частот 900 МГц, 1800 МГц, 2100 МГц

Стандарт зв'язку GSM, LTE, WCDMA

Підтримка операторів - Київстар, Vodafone, Lifecell, Трімоб

Налагодження та контроль параметрів системи РК-дисплей з індикатором вхідного сигналу по кожному діапазону частот


Смуга робочих частот GSM + DCS + WCDMA:

Завантаження 890 ~ ​​915/1710 ~ 1785/1920 ~ 1980 МГц

Вивантаження 935 ~ 960/1805 ~ 1880/2110 ~ 2170 МГц


Коефіціент посилення

• станція-абонент - 65 ± 2 дБ

• абонент-станція - 65 ± 2 дБ

Пульсація в смузі ≤4дБ


Область застосування - збільшення покриття 4G LTE і мобільного зв'язку GSM

Охоплення: 800-2000 м² (при відсутності перешкод у вигляді стін і перегородок)

Інтерфейс підключення N-female

Харчування 5 B, 2А через мережевий адаптер 220 В

Споживана потужність <10 Вт

Коефіцієнт шуму при максимальному посиленні до 8 дБ

Максимальна вихідна потужність, яку обмежує схемою автоматичного регулювання посилення - 19 дБм (50 мВт)

КСВ входів, не більше 1,4

Хвильовий опір входів 50 Ом

Габарити 200 * 140 * 30 мм

Вага 620 грам

Діапазон робочих температур, С º -10 до +55 градусів

Захист від вологи IP40

Вологість <90%

Тип установки Настінна установка


У комплект посилення стільникового зв'язку Lintratek KW20L-GDW входить:

GSM / LTE ретрансляція Lintratek KW20L-GDW з блоком живлення

зовнішня антена 12dB все частоти 700-2700MHz (прямокутний блок);

внутрішня роздає антена 3dB кругового дії з кабелем 2м (для 2G / 3G / 4G і покриттям 100-400m²);

10 метрів кабелю RG60 для зовнішньої антени;

монтажний комплект;

інструкція, упаковка


При самостійній установці комплекту посилення стільникового зв'язку Lintratek KW20L-GDW можуть бути корисні наступні рекомендації.


Порядок установки репитера:

1) Необхідно встановити зовнішню антену в найбільш відкритому просторі і так, щоб вона була закріплена високо над вікном або будівлею на даху або щоглі і спрямована на найближчу вишку мобільного оператора. Дуже важливо, щоб зовнішня антена перебувала на більш високому рівні по відношенню до внутрішньої антени (довжина йде в комплекті з зовнішньою антеною коаксіальногокабелю становить 10 метрів);

2) Коаксіальний кабель підключається до антени, а також до роз'єму BTS в Репітер.

При підключенні кабелю до зовнішньої антени для уникнення попадання вологи і кращого збереження рекомендується ізолювати підключення роз'ємів ізолентою (йде в комплекті посилення).

3) Репитер закріплюється всередині приміщення на стіні.

4) До дорепітери підключаємо внутрішню антену в роз'єм Mobile (MS) і зарепляем її посеред приміщення, де необхідно посилити сигнал, або в зоні, де сигнал стільникового зв'язку буде мати найбільше поширення (наприклад, на сходовій клітці між приміщеннями).

Встановлюємо внутрішню антену так, що б ретрансляція з встановленої на нього вбудованою антеною, знаходився на відстані не менше 10 метрів від зовнішньої антени, чим більше буде відстань між антенами, тим краще буде якість сигналу.

Важливо також розділяти горизонтальні площини антен (наприклад: зовнішня на даху, внутрішня - всередині будинку, в нижній його частині). В іншому випадку можливий небажаний ефект луни, коли ретрансляція буде посилювати свій власний сигнал.

5) Після установки всіх антен і приєднання їх дорепітери можна підключити підсилювач сигналу Lintratek до мережі живлення. (Недотримання порядку підключення може привести до поломки репитера)

6) Репитер готовий до роботи. Через кілька хвилин, якщо все правильно підключено, сигнал мобільного оператора буде посилено до максимального рівня.


Можливі неполадки:

• Немає сигналу - постарайтеся направити антену так, що б вона була максимально точно спрямована на найближчу вишку стільникового оператора, спробуйте змінити положення зовнішньої антени, переконайтеся, що сигнал в зоні зовнішньої антени не слабкіше -70Дбм, збільште дистанцію між зовнішньою і внутрішньою антенами.

• Попередження: GSM репитер, підсилювач мобільного зв'язку не може створити сигнал з нічого. Там де немає ніякого покриття в принципі, робота підсилювача сигналу неможлива. Якщо хоч якийсь слабенький сигнал (може періодичний) мобільного оператора буде, то даний пристрій перетворить його в нормальний для зв'язку.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


0
0